NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 25.11. | 13:30   /    FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf

7. série:   J.Kozel X,  Devátý X

8. série:   Stýblo 4:5,  Hoke 5:5

9. série:   Greš X,  Vosecký 6:5

Sestava:   Vosecký  -  Černohorský, Devátý, D.Černý, Vrabec  -  Kolár (71. Smejkal), Hoke  -  Šimůnek, Mičica, Chlan  -  Hůza (83. Máslík).

Trenér Pavel Hradiský: "Dneska jsme vydřeli dva body, musím smeknout před klukama, kteří ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a dokázali tak zdolat velmi těžkého soupeře. Po celý zápas byla Dukla kombinačně lepší, její hráči byli výborně technicky vybavení, ale naštěstí pro nás dokázali vyrobit vzadu několik hrubek, které jsme nakonec alespoň dvakrát dokázali využít. Všichni moji hráči výtečně plnili taktické pokyny a dokázali tak otupit dominantní držení míče soupeře, jen nás určitě trošku sráží neproměňování vyložených šancí, naštěstí dnes nás to nestálo body. V penaltovém rozstřelu již to byla loterie, řada hráčů na obou stranách nepromněnila, ale nakonec jsme cenný druhý bod vybojovali my, když rozhodl náš brankář precizní střelou k tyči."

Kapitán Leoš Devátý: "Dnes ve středečním utkání jsme se utkali s pražskou Duklou. V prvním poločase i přes to, že balon měl více na svých kopačkách soupeř, tak jsme si dokázali vytvořit více gólových situací. Ale ani jednu jsme nevyužili a naopak soupeř nás potrestal a vedl 1:0. Ve druhé půli hrál opět více soupeř a podařilo se mu skóre navýšit na 2:0. Ale poté po soupeřově chybě jsme dokázali snížit a tento gól nám psychicky hodně pomohl a vycítili jsme šanci na vyrovnání, což se nám taky několik minut před koncem podařilo a zápas tak šel do penalt, kde jsme byly úspěšnější."

Střelec první branky Jakub Hůza: "Dneska jsme hráli proti Dukle, která je na tom v tabulce lépe. Připravovali jsme se na to, že budeme hrát proti kvalitnímu soupeři, který chce hrát fotbal. Týmově jsme vymysleli, že budeme hrát na 3 střední záložníky a na jednoho útočníka, což se ukázalo jako skvělé rozestavení, které na Duklu platilo. První poločas jsme si z brejku udělali šance, ale neproměnili je. Soupeř ze dvou hezkých šanci jednu proměnil a do kabin jsme šli za stavu 0:1. Druhý poločas jsme nepolevili a drželi tempo se soupeřem. Naší bojovností jsme dokázali vstřelit dva góly, první já po chybě brankáře a druhý Smejky hlavičkou.  Na penalty jsme vyhráli a máme tak doma 2 zasloužené body po odbojovanem zápase."

Autor druhého gólu Michal Smejkal: "Dnešní zápas na domácí půdě jsme sehráli s Duklou, první poločas byl vyrovnaný a šance se střídaly na každé straně. Dukla jednu šanci využila a tak poločas skončil 0:1 pro hosty. Ve druhém poločase jsme chtěli vyrovnat a otočit skore, ale bohužel jsme znovu inkasovali. Naštěstí nás to nepoložilo a do konce zápasu se nám podařilo vyrovnat na konečných 2:2. Na penalty jsme nakonec vyhráli a připsali si 2 cenné body."

Brankář a střelec rozhodující penalty Jiří Vosecký: "Dnešní zápas s Duklou jsme chtěli zvládnout, na připravu jsme měli jen jeden trénink. V zápase od začátku zápasu kombinovala lépe Dukla, my jsme perfektně bránili a nepouštěli je do vyložených šancí, naopak my jsme mohli udeřit, když dvakrát šel sám na brankáře Kuba Hůza, bohužel ani jeden nájezd golem neskončil.  Ke konci první půle mi vypadl balon přimo před bránou a daroval jsem po mé chybě vedení Dukle a do kabin se šlo za stavu 0:1. V kabině jsme si řekli, že na otočení máme ještě 45 minut, avšak začatkem druhé půle inkasujeme po druhé. Ale ani po druhém golu jsme se nevzdávali a šance přicházely. Po chybě v hostujíci obraně snížil Kuba na 2:1 a jako bychom dostali nový impuls a po centru Čáby z leva se prosadil nejmenší hráč na hřišti Smejky a tímto výsledkem utkání skončilo. A pak se šlo do penalt. Po 5. sérii byl stav 4:4 a rozhodnout mohl autor druhé branky Smejky, bohužel nedal, vzápětí mohl rozhodnout Devítka, ale také nedal a pak se v osmé sérii musel trefit Hokáč. Soupeř poté nedal, mně se podařilo vsítit gól a my tak brali bod to tabulky navíc. Klukům bych chtěl poděkovat za bojovný výkon, že to nevzdali a semkli jsme se a zápas nakonec otočili ve svůj prospěch."