NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 23.09. | 16:30   /    FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec

Ml. dorosty opět bez bodového zisku

FK VARNSDORF U17  -  SK BENEŠOV   0:1 (0:0)

Rozhodčí: Hanousek - Dvorský, Liška

Branka:  Kořínek (65.)

Sestava:  Burda  -  Son, Zabilka, Holubek, Ryšavý  -  Polák  -  Dinžík, Lisý, Kudláček, Záhorský (63. Musílek)  -  Plachý.

Trenér Vlastimil Chod: "Není moc věcí, který bych měl klukům vyčíst, plní pokyny a nacvičované věci z tréninků se nebojí přenést i do zápasu,že kvalita provedené činnosti není ještě taková, jakou bychom chěli víme, ale i tak dál budeme pokračovat v učebním procesu a jeho realizaci v zápasech. 1. poločas nás podržel brankář Lukáš Burda, kdy vytáhl parádní zákroky a snažil se i konstruktivní rozehru. Je škoda, když už jsme největší šance soupeře "přežili", že jsme inkasovali pouze z jediné střely soupeře na branku ve druhé půlce, kdy jsme nedůsledně dohráli standardní situaci. Nutno dodat, že my jsme stále co se týče útočné fáze zakřiknutí, zbrklí, nerozhodní, bojácní, nesehraní, ale já věřím, že se to zlepší, ale chce to čas, protože tréninkovou docházku i samotnou práci při ní máme dobrou!!"

FK VARNSDORF U16  -  SK BENEŠOV   1:3 (0:2)

Rozhodčí: Hanousek - Dvorský, Liška

Branky:   Musílek (49.)  -  Rataj (17. z pen.), Zoubek 2 (20. a 45.)

Sestava:   Vaňák  -  Vyčítal (58. Černý), JIrásek (41. Plachý), Hoffman, Benc  -  Štěpánek  -  Šindelář, Rusín, Křivohlavý, Musílek  -  Husák.

Trenér Pavel Hradiský: "Po sérii lepšících se výkonů jsem se těšil, co kluci proti kvalitnímu Benešovu předvedou. Bohužel jsem byl zklamán naším výkonem, nejen že jsme nepředvedli žádnou velkou fotbalovost, ale u některých hráčů mi připadalo, že se o lepší výsledek ani poprat nechtějí. Hosté byli lepší ve všech směrech a zaslouženě si odvážejí 3 body. Dnes jsme tedy uhnuli z nastoupené cesty, teď je na mě, abych mužstvu opět ukázal správný směr."

Kapitán Zdeněk Hoffman: "Do dnešního zápasu jsme vstupovali s tím, že se naše hra každým zápasem o kousek lepší, ale že je stále co zlepšovat. Každopádně od 1.minuty nás hosté přehráváli především díky jejich dobrému pohybu a vůli, zatímco my byli pasivní. Poté jsme dostali gól z penalty, následně po rozehraném rohu na krátko a poločas byl pro nás nepříznivý 0:2. V poločase jsme si řekli, co chceme zlepšit a to především hrát jednodušeji a hlavně chtít. Jenže jsme opět inkasovali a stav už byl velice nepříznivý. Poté jsme však dokázali snížit a bylo vidět, že je opět dobrý výsledek na dosah. Poté jsme měli ještě jednu nebo dvě šance hlavně ze standardních situací, ale gól už jsme nevstřelili. Dnešní výkon byl jeden z těch horších, celá naše hra a natrénované věci se úplně rozpadly a musíme se pořádně připravit na další kolo."

Záložník Ondřej Rusín: "První polovinu jsme byli takoví otrávení a přišlo mi, že jsme nechtěli tolik hrát fotbal jako soupeř, který se nabízel a kombinoval. Hosté si díky kombinacím vytvořili několik šancí a boužel z nich dali tři góly, což se na nás projevilo a už jsme tolik nehráli. Pořád jsme to nevzdali a vytvořili nějaké šance, z kterých jsem dali góla alespoň na 1:3."