NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Sobota 01.07. | 14:00   /    FK Varnsdorf /Heřmanice/ - FC Bautzen

U17 porazila Chomutov

FK Varnsdorf – FC Chomutov/J. Chomutov 1:0 (0:0)

Sestava: Vaňák – Živný, Jirásek, Snášel (59. Slavík), Benc (59. Rosche) – Rybář (74. Nováček) – Liška, Hoffman – Hrubý (40. Skotnica), Nováček (59. Michalina), Šešina

Branka: 54. Rybář (pk)

Rozhodčí: Mareš Jaroslav - Červený Tomáš, Matys Bohuslav

Hodnocení:

Trenér Vlastimil Chod: Po čtrnácti denní pauze, díky volnému losu, jsme dnes přivítali na umělé trávě pod umělým osvětlením aktuální 2. tým naší soutěže! Podstoupili jsme velmi náročné utkání, jelikož soupeř byl herně velmi kvalitní, což se ovšem nedá říci o jeho morálním vystoupení. Hrál se absolutně vyrovnaný zápas, který v náš prospěch rozhodla Rybářem proměněná penalta a rovněž výborný zákrok brankáře Vaňáka při úniku hráče Chomutova! Kromě samotného herního pojetí klademe důraz i na vzorné reprezentování našeho klubu ve slušném chování. Z toho pohledu jsme byli proti našemu dnešnímu soupeři rozhodně lepším týmem, proto jsem za vítězství rád. Kluky chválím za kázeň a sebekontrolu, jelikož jinak by Disciplinární Komise měla z dnešního zápasu dosti materiálu k projednání!

Kapitán Zdeněk Hoffman - Dnes nás čekal druhý tým tabulky, na který jsme se dost připravovali a věřili jsme, že dokážeme vyhrát a pokračovat cestu za naším cílem. Většina zápasu probíhala tak, že my jsme drželi míč, avšak dnes vázla finální a před finální fáze, tudíž jsme se do žádných ani větších šancí nedostávali a když už to tak vypadalo, bohužel rozhodl kousek. V druhém poločase jsme trošku prohodili pozice hráčů pro určité oživení. Vše se zlomilo až po jasné ruce ve vápně a proměněné penaltě našeho Máry. Zbytek zápasu jsme chtěli kontrolovat hru, soupeř byl aktivnější než předtím, ale i o hodně agresivnější, dostali se k jedné/dvěma příležitostem, ale tam podržel Vaňas. Řekl bych, že výsledek je velice zasloužený a naše série snad bude pokračovat i nadále!

Záložník Marek Rybář - Od začátku zápasů bylo poznat, že spolu hrají týmy z přední části tabulky. Ani jeden tým nechtěl udělat zbytečnou chybu a tím pádem darovat soupeři šanci aby vstřelil gól. První poločas skončil zaslouženě z obou stran remízou. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že chceme tento zápas vyhrát a taky to prvních pár minut vypadalo, drželi jsme míč a soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Pak rozhodla jedna akce v pokutovém území, když rozhodčí piskl penaltu. Penaltu jsme proměnili a do konce zápasů jsme se snažili udržet vítězství na naší straně. To se nám taky povedlo.

Brankář Martin Vaňák - Tak dnešní zápas byl těžký soupeř byl kvalitní. První poločas byl vyrovnaný na míči jsme byli hlavně my, ale moc šancí jsme si nevytvořili to soupeř měl jednu nebo dvě střely. Druhý poločas začal pro nás dobře byli jsme aktivnější a dali jsme po zahrané ruce penaltu v suchém tričku. Po penaltě jsme přestali hrát a soupeř začal hrát, měl tam nějaké střeli ale hlavně na hřišti i mimo něj, se vyjadřovali vulgárně a podrážděně, ale my jsme utkání dokázali dovést do úspěšného konce a vyhráli jsme. Nehráli jsme dobře, ale každé utkání není tak kvalitní, ale je důležité, že máme tři body to je podstatné.

Útočník Jakub Michalina - Dnešní zápas se mi líbil. Hráli jsme to, jak jsme měli si myslím naplno a chytře.

Záložník Denis Hrubý - Dneska jsme věděli, že budeme hrát s kvalitním soupeřem a také se nám to potvrdilo. Myslím ze dnešní zapas jsme zvládli slušným výkonem, ale měli jsme problém se zakončením. V chování jsme se zlepšili, a když jsme to tak během hry pozorovali, není to nic hezkého a po penaltě co se jejich trenér projevil vulgárně, jsme se zamysleli jaké to je pro diváky.

Muži

9.FK Čáslav18
10.RMSK Cidlina13
11.Povltavská FA10