NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 25.10. | 14:30   /    FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 8.    FK Varnsdorf    7 b.
VDF
VDF
VDF
VDF
VDF

Krajské výběry U13 a U14

Krajské výběry U13 a U14
 
Komise mládeže Ústeckého KFS již tradičně před zahájením jarní části mezikrajské soutěže uspořádala přípravné jednodenní kempy talentovaných hráčů kategorie U13, který se uskutečnil v úterý 21. 3. 2017 v Bílině a kategorie U14, jenž proběhl o den později v Teplicích.
Trenéři krajských reprezentací vždy v rámci dvou tréninků prověřovali aktuální formu talentovaných fotbalistů, aby do tří zápasů mezikrajské soutěže, které na výběry čekají v jarní části 2017, mohli nominovat ty nejlepší hráče. Kategorii U14 čeká navíc na konci června reprezentace Ústeckého kraje na Letní olympiádě dětí a mládeže v Brně. Předtím ještě chlapci sehrají v druhé polovině dubna mezinárodní přípravné utkání proti stejně starým hráčům německého Dynama Drážďany.  
Náš klub na akcích reprezentovali mladší žáci Tadeáš Rybyšár, Martin Růžička a Daniel Richter a starší žáci Pavel Ficzu, Filip Kabeláč a Tadeáš Šolc.
Přípravného kempu v Bílině se také zúčastnili 3 trenéři Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje, kteří pečlivě sledovali výkonnost jednotlivých hráčů, aby těm nejlepším mohli nabídnout možnost zařazení do prestižního projektu regionálních akademií zřízených Fotbalovou asociací ČR. V této fotbalové akademii FAČR mají vybraní mladí talentovaní fotbalisté vytvořeny nadstandardní podmínky pro svůj sportovní, společenský i osobnostní rozvoj. Podle slov šéftrenéra Ústecké akademie Tomáše Heidenreicha budou ti nejlepší hráči pozváni na půdu fotbalové akademie, kde si kromě vyzkoušení tréninkových podmínek budou moci se svými rodiči prohlédnout zázemí regionální fotbalové akademie, která má v Ústeckém kraji sídlo v Teplicích. Můžeme s radostí konstatovat, že toto pozvání se bude týkat i dvou našich hráčů, kteří se výběru zúčastnili.

Pavel Hradiský, šéftrenér mládeže



obrazek novinky
Neděle 25.10. | 10:00
U15
Neděle 25.10. | 12:00
U14
Neděle 25.10. | 14:30
Muži
Muži
Sobota 31.10. | 10:00
U19
Sobota 31.10. | 12:15
U17
U13

Tabulka umístění

1.FC Hradec Králové13
2.FK Viktoria Žižkov12
3.SK Líšeň12
4.FK Ústí nad Labem11
5.FK Dukla Praha9
6.FC Vysočina Jihlava7
7.MFK Chrudim7
8.FK Varnsdorf7
9.1. SK Prostějov6
10.FK Blansko5
11.FC Sellier & Bellot Vlašim3
12.FC MAS Táborsko1
13.FK Slavoj Vyšehrad1
14.FK Fotbal Třinec0
1.FC Slovan Liberec B20
2.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.18
3.FK Dukla Praha B17
4.FK Teplice - fotbal15
5.SK Motorlet Praha B12
6.FK Baník Sokolov B12
7.FK Ústí nad Labem B10
8.SK Rakovník10
9.FC Slavia Karlovy Vary10
10.FA Jablonec B9
11.FK SEKO Louny9
12.FK Varnsdorf9
13.FK Baník Most - Souš7
14.FK Arsenal Č. Lípa6
15.FC Chomutov6
16.FK JUNIOR Děčín1
1.FK Dukla Praha B21
2.FA Jablonec B18
3.FC Slovan Liberec B17
4.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.15
5.FK Baník Sokolov B14
6.FK Teplice - fotbal12
7.SK Motorlet Praha B12
8.FK Arsenal Č. Lípa12
9.FC Chomutov11
10.FC Slavia Karlovy Vary10
11.FK Ústí nad Labem B9
12.FK JUNIOR Děčín7
13.FK Baník Most - Souš5
14.FK Varnsdorf5
15.FK SEKO Louny0
16.SK Rakovník0
1.FK DUKLA Praha22
2.FK Ústí nad Labem20
3.FK Neratovice - Byškovice15
4.FK Baník Sokolov14
5.FC Slavia Karlovy Vary13
6.FK Baník Most - Souš12
7.FC Háje Jižní Město12
8.Viktorka Žižkov11
9.SK Roudnice nad Labem7
10.Junior Chomutov6
11.FŠ Litvínov6
12.FK Varnsdorf0
1.FK DUKLA Praha24
2.Junior Chomutov21
3.SK Roudnice nad Labem17
4.FC Slavia Karlovy Vary16
5.FK Ústí nad Labem15
6.FK Baník Sokolov12
7.FK Neratovice - Byškovice9
8.Viktorka Žižkov6
9.FC Háje Jižní Město6
10.FŠ Litvínov5
11.FK Baník Most - Souš4
12.FK Varnsdorf3
1.Povltavská FA21
2.SK Motorlet Praha18
3.Viktorka Žižkov18
4.FK DUKLA Praha15
5.FA Jablonec15
6.FC Slovan Liberec15
7.FC Sellier & Bellot Vlašim12
8.SK Roudnice nad Labem9
9.FK Admira Praha8
10.SK Benešov7
11.FK Varnsdorf6
12.ABC Braník fotbal6
13.FC Háje Jižní Město4
14.SK Střešovice 19113
1.SK Benešov21
2.FK DUKLA Praha18
3.FC Slovan Liberec18
4.FC Sellier & Bellot Vlašim16
5.ABC Braník fotbal16
6.Viktorka Žižkov15
7.FA Jablonec9
8.SK Motorlet Praha9
9.SK Roudnice nad Labem9
10.FK Varnsdorf7
11.Povltavská FA7
12.FC Háje Jižní Město6
13.SK Střešovice 19113
14.FK Admira Praha3

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.