NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 11.    FK Varnsdorf    35 b.

Pětice žáků reprezentovala ÚKFS

V 1. kole v Mezikrajské soutěži výběrů talentovaných fotbalistů kategorií U14 a U13 zajížděly výběru Ústeckého KFS do České Lípy, kde se na kvalitním trávníku střetly s výběry Libereckého kraje.

Výsledky zápasů:

Výběr Libereckého KFS U/13 – Výběr Ústeckého KFS U/13 20:7 (7:4)

Branky ÚKFS U/13: Jakub Náprstek 2, Jakub Strach 1, Alex Ingardia 1, Matěj Raiminius 1, Jakub Johana 1 a Jonáš Bzura 1.
Branky LKFS U/13: Makowski 7, Gaší 3, Malý 3, Drozen 2, Papoušek 1, Werani 1, Wendler 1, Poledne a Kubín 1.

Hrálo se na dvou polovinách hřiště a o poločas se týmu prohodily. Hned od začátku utkání se zejména na jedné polovině více prosazoval tým domácích, který hosty výrazně předčil v pohybu i herních dovednostech! Zejména pak ve 2. poločase byl rozdíl viditelný a tak jeho hráči dokázali vysoko zvítězit, čímž rozhodli o zaslouženém vítězství Libereckého výběru.

Výběr ÚKFS reprezentovali: Lukáš Fialka (FK Litvínov), Patrik Šindelář-Daniel Kozikowski, Šimon Buben, Martin Kovář (všichni Mostecký FK), Alex Ingardia, Matěj Raiminius, Jakub Port, Jakub Slivka, Ondřej Borosch (všichni FK Teplice), Jonáš Bzura, Kryštof Bouša, Jakub Tomšík, Jakub Strach (všichni FK Ústí nL), Jakub Johana (FK Litvínov), Jindřich Bernas, Jindřich Hefner (oba Junior Chomutov), Pavel Adam Hradiský, Jiří Plachý, Jaroslav Beránek (všichni FK Varnsdorf), Ondřej Mačaj (FK Litoměřicko), Jakub Náprstek (SK Roudnice nL).

Trenéři Petr Johana a Radim Novák.

 

Výběr Libereckého KFS U/14 – Výběr Ústeckého KFS U/14 2:2 (1:2)

Branky ÚKFS U/14: Martin Růžička 2.
Branky LKFS U14: Kubát a Kubín.

V tomto utkání měli naši hráči herní převahu, ale nedokázali ji vyjádřit brankově, když několikrát měl domácí výběr i štěstí, když po střelách hráčů Ústeckého výběru zazvonila branková konstrukce. Nejprve šli do vedení domácí, ale hosté dvěma góly do poločasu otočili stav utkání. Ve 2. poločase už padla jen jedna branka, kterou domácí srovnali stav na konečných 2:2.

Výběr ÚKFS reprezentovali: Jan Grümann (FK Teplice), Jindřich Musil-Jan Skurovec, Nikolas Charamza, Vojtěch Musil (všichni Mostecký FK), Matyáš Korselt, Tadeáš Vachoušek, Marek Jungmann, Michal Trnovec, Patrik Kolář (všichni FK Teplice), Jaroslav Zápotocký, Jiří Zápotocký, Tomáš Sůra, René Pěček (všichni FK Ústí nL), Martin Růžička, Tadeáš Rybyšár (FK Varnsdorf), Jakub Kotalík, David Kotalík (oba FK Litvínov).

Trenéři: Tomáš Heidenreich a Jiří Lovíšek



obrazek novinky
U15
U14
U19
U17
U19
U19
U17
U14
U19
U15
Muži

Tabulka umístění

1.Slezský FC Opava63
2.1. FK Příbram58
3.FK Pardubice51
4.FC Hradec Králové50
5.FK Fotbal Třinec47
6.SK Dynamo České Budějovice44
7.FK Baník Sokolov41
8.FC Sellier & Bellot Vlašim38
9.1.SC Znojmo FK37
10.FK Ústí nad Labem36
11.FK Varnsdorf35
12.FK Viktoria Žižkov35
13.FK Olympia Praha34
14.FC MAS Táborsko33
15.MFK Vítkovice30
16.MFK Frýdek-Místek27
1.FK Dukla Praha65
2.FK Jablonec48
3.FC Slovan Liberec48
4.AC Sparta Praha fotbal B48
5.Bohemians Praha 1905 B42
6.FC Hradec Králové B41
7.FK Mladá Boleslav B37
8.FK Ústí nad Labem36
9.FK Pardubice B30
10.FC Olympia Hr. Králové27
11.MFK Chrudim27
12.FK Čáslav27
13.FK Náchod20
14.FK Admira Praha18
15.FK Teplice B17
16.FK Varnsdorf9
1.AC Sparta Praha fotbal B58
2.FC Slovan Liberec56
3.FK Dukla Praha53
4.FK Jablonec48
5.FC Hradec Králové B42
6.MFK Chrudim39
7.Bohemians Praha 1905 B37
8.FK Mladá Boleslav B37
9.FK Teplice B31
10.FK Pardubice B25
11.FK Admira Praha25
12.FC Olympia Hradec Králové23
13.FK Ústí nad Labem16
14.FK Náchod14
15.FK Varnsdorf9
16.FK Čáslav6
1.FK Ústí nad Labem48
2.FK Viktoria Žižkov40
3.FK Baník Sokolov38
4.FC Slavia Karlovy Vary31
5.FC Háje Jižní Město30
6.SK Roudnice nad Labem27
7.FK Varnsdorf26
8.FK Neratovice - Byškovice17
9.SK Střešovice 191111
10.Junior Chomutov10
11.FK Litvínov10
12.FK Litoměřicko0
1.FK Baník Sokolov39
2.FK Viktoria Žižkov38
3.FK Ústí nad Labem38
4.FK Litvínov31
5.Junior Chomutov31
6.SK Roudnice nad Labem23
7.FK Neratovice - Byškovice21
8.FC Slavia Karlovy Vary20
9.SK Střešovice 191119
10.FC Háje Jižní Město8
11.FK Litoměřicko8
12.FK Varnsdorf7

Anketa

Jste spokojeni s konečným umístěním A týmu? /jako ve škole/



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.