NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 03.03. | 14:30   /    FK Varnsdorf - FK Pardubice
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 4.    FK Varnsdorf    29 b.
VDF
VDF
VDF
VDF
VDF

Mladší přípravka měla úspěšný víkend

Mladší přípravka měla úspěšný víkend.

Druhý únorový víkend jsme měli na programu tři halové turnaje. Velká absence (14) předurčila náročnost zbylým hráčům. Většina odehrála dva turnaje, někteří dokonce tři.

Sobota 10.2.18. WELDPRO CUP 2018 (hala - Home Credit aréna Liberec)

V Liberci se hrálo systémem každý s každým v hrací době 1 x 13min v počtu 4+1.
Díky mantinelům se hrály všechny zápasy v tempu jen s minimálním přerušováním.
Na kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili všech 7 soupeřů a zaslouženě získali zlaté medaile.
Kromě týmového úspěchu jsme měli hned tři hráče v all star teamu. (6+2)
Byl to Vojta Štěpán (nejlepší střelec turnaje), Ondra Sobotka, který patřil mezi nejlepší hráče a David Kucer jako druhý nejlepší brankář.

Výsledky:

DFA Liberecko 5:0 (Jordák, Štěpán 2, Hradiský, Salay)
Sporting Mladá Boleslav 6:0 (Přibyl 3, Štěpán 2, Hradiský)
FK Mladá Boleslav 5:1 (Štěpán 3, Sobotka, Salay)
VTJ Rapid Liberec 1:0 (Štěpán)
FC Slovan Liberec 2:0 (Přibyl 2)
Stráž nad Nisou 2:1 (Salay, Hradiský)
Arsenál Česká Lípa 3:0 (Štěpán 3)

konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Jordák – Štěpán – Hradiský – Přibyl – Sobotka – Salay – Rýdl)
2. FK Mladá Boleslav
3. DFA Liberecko
4. Rapid Liberec
5. FC Slovan Liberecko
6 .Sporting Mladá Boleslav
7. Stráž nad Nisou
8. Arsenal Česká Lípa


Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F2- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

První parta (mix U8-U9) na dopoledním turnaji sehrála 4 zápasy po 12. minutách v počtu 5+1.
Začali jsme bezbrankovou remízou s domácí Bischofswerdou. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0 s SV Gaussig díky proměněné penaltě Davida Kucera. Následovalo další nerozhodné utkání s SG Weixdorf (1:1 Jordák). Porazit nás dokázal jen vítěz turnaje Germania Bautzen (0:3).
Kluci si odvezli bronzové medaile, navíc Max Jirout (brankář) spolu s Davidem Kucerem byli vybráni do all star týmu turnaje.

Konečná tabulka:

1. SV Post Germania Bautzen
2. SV Gaussig
3. FK Varnsdorf (Jirout – Junek – Hrazdira – Štefanik – Jelenčiak – Kucer – Jordák – Hradiský)
4. Bischofswerda
5. SG Weixdorf

Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F1- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

Odpolední turnaj se hrál za účasti 6 týmů v rozestavení 5+1. Hrálo se stejně jako dopoledne systémem každý s každým, stím rozdílem, že zápas trval jen 10min.
“Sobotní“ parta navázala na skvělý výkon z Liberce, kluci turnajem prošli bez jediné porážky a získali pohár pro vítěze.
Opět jsme nechyběli v all star teamu, kde jsme měli hráče Alaina Hradiského a nejlepšího střelce turnaje Martina Přibyla.

Výsledky:

FSV Bretnig Hauswalde 1:0 (Štěpán)
Blau Weiss Wittichenau 2:0 (vlastní, Štěpán)
Bischofswerdaer FV 3:1 (Salay, Hradiský,Přibyl)
SV Post Germania Bautzen 3:0 (Přibyl 3)
LSV Bergen 0:0

Konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Štěpán – Hradiský – Salay – Přibyl – Sobotka – Jordák)
2. Blau Weiss Wittichenau
3. LSV Bergen
4. Bischofswerdaer FV
5. SV Post Germania Bautzen
6. FSV Bretnig Hauswalde

Jaroslav Jordák

fotogaleri: zde
 



obrazek novinky

Tabulka umístění

1.SK Dynamo České Budějovice35
2.FC Vysočina Jihlava33
3.FC Hradec Králové30
4.FK Varnsdorf29
5.FK Pardubice26
6.FK Ústí nad Labem25
7.FC Zbrojovka Brno23
8.FC Sellier & Bellot Vlašim21
9.FK Baník Sokolov21
10.MFK Vítkovice21
11.FK Fotbal Třinec20
12.1. SK Prostějov18
13.1.SC Znojmo FK16
14.MFK Chrudim14
15.FC MAS Táborsko13
16.FK Viktoria Žižkov10
1.FC Slovan Liberec B44
2.FK Teplice B41
3.CU Bohemians Praha B39
4.FK Ústí nad Labem B30
5.FŠ Litvínov30
6.FK Jablonec B28
7.Mostecký FK B25
8.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.24
9.FK Varnsdorf23
10.FK Arsenal Č. Lípa20
11.FK Baník Sokolov B19
12.FC Chomutov13
13.SK Ervěnice/Jirkov12
14.FK SEKO Louny7
15.FK Litoměřicko4
16.FK Junior Děčín1
1.FK Teplice B43
2.FC Slovan Liberec B42
3.FK Ústí nad Labem B38
4.CU Bohemians Praha B36
5.FŠ Litvínov29
6.FK Jablonec B28
7.FK Baník Sokolov B26
8.FK Litoměřicko23
9.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.21
10.Mostecký FK B18
11.FK Arsenal Č. Lípa15
12.FK SEKO Louny12
13.SK Ervěnice/Jirkov11
14.FK Varnsdorf9
15.FC Chomutov6
16.FK Junior Děčín3
1.FK Baník Sokolov25
2.FŠ Litvínov25
3.FK Neratovice - Byškovice24
4.FK Ústí nad Labem22
5.Junior Chomutov21
6.Mostecký FK19
7.FC Háje Jižní Město18
8.SK Roudnice nad Labem14
9.FC Slavia Karlovy Vary13
10.FK Viktoria Žižkov11
11.FK Junior Děčín5
12.FK Varnsdorf1
1.FK Baník Sokolov28
2.FŠ Litvínov26
3.FK Viktoria Žižkov25
4.FK Ústí nad Labem22
5.Junior Chomutov20
6.FC Slavia Karlovy Vary18
7.SK Roudnice nad Labem15
8.FK Varnsdorf15
9.Mostecký FK11
10.FC Háje Jižní Město9
11.FK Neratovice - Byškovice6
12.FK Junior Děčín3
1.SK Motorlet Praha33
2.FK DUKLA Praha27
3.FC Slovan Liberec25
4.Viktoria Žižkov22
5.FK Jablonec20
6.FK Admira Praha19
7.ABC Braník fotbal14
8.SK Benešov13
9.FK Varnsdorf9
10.FC Háje Jižní Město6
11.SK Střešovice 19113
12.SK Roudnice nad Labem3
1.FK DUKLA Praha33
2.FC Slovan Liberec28
3.SK Roudnice nad Labem27
4.FC Háje Jižní Město21
5.ABC Braník fotbal19
6.Viktoria Žižkov19
7.SK Motorlet Praha13
8.SK Benešov12
9.FK Jablonec10
10.FK Varnsdorf7
11.FK Admira Praha6
12.SK Střešovice 19110

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.