NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 25.11. | 13:30   /    FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf

"RBK" Zbytečně vysoká prohra.

S otevřeným hledím a s chutí hrát otevřený fotbal přijel Rumburk do Modré, která se netají tím, vrátit se po roce do krajského přeboru. V úvodu to rumburským opravdu vycházelo a dostal se dokonce do vedení. Pak přišel smolný gól a než se kluci z vyrovnání oklepali, zpušení domácí přidali do poločasu další branky. V druhé půli již domácí přidali další branky a je z toho jasný výsledek. Pozitivní je, že rumburští nezalezli,ale snažili se hrát otevřený a vcelku chvilkama i pohledný fotbal.

Modrá - FK Rumburk    6:1 /3:1/

Úvod utkání ještě Rumburk odehrál i přes mírnou převahu Modré celkem obstojně ,dokonce
šel do vedení po dobře rozehraném protiútoku ,kdy vyvezl míč Havel a přihrál na vápně
Červeňákovi ,který obstřelil domácího brankáře.Bohužel vedení nám vydrželo pouze 4 min,kdy
jsme nezachytili náběh domácího Klínského a na dvakrát se mu podařilo skórovat. Rozhodující
pro vývoj utkání bylo rozmezí 30-32 minuty, kdy Modrá dvakrát skórovala .Nejprve po laciné
chybě v záloze Rumburka se přesně zpoza vápna trefil k tyči Fichtner a vzápětí hlavičkoval
za obranou zcela nekrytý domácí stoper Novák. Od této chvíle měla Modrá znatelnou převahu
jen své další možnosti ke skórování nedokázala využít.
Na začátku druhého poločasu se celek Rumburka ještě snažil s výsledkem něco udělat ale jen do
cca 60 min. kdy po gólu domácího Žáka na 4:1 bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to celek
Modré.Do konce zápasu přidala Modrá dvě branky (Podolský a A.Čapek z penalty) a řadu
příležitostí ještě nevyužila.

Sestava Rumburk

Hadar

Dragoun Pokorný Havel Trégr

Chlada Pilko Novák Vyskočil

Jarábek Červeňák

Střídali : Dvořák,Böhm

Hodnocení trenéra :
I když nám vyloučení ,zranění a nemoci hodně ovlivnily sestavu i tak jsem očekával o hodně
lepší výkon než jaký jsme předvedli.Modrá vyhrála vysoko naprosto zaslouženě.
Nám se povedl pouze úvod utkání, kdy jsme se ujali vedení ,ale pak měl náš výkon hodně
sestupnou úroveň .Rozhodly dvě chyby za sebou kolem 30 minuty kdy Modrá odskočila na 3:1.
Hlavně záložní řada Modré nás přehrávala a my ji to ještě až přílišným respektem hodně
umožnili.Já dnes můžu pochválit z hráčů jen Z.Dragouna a brankáře Hadara ,ostatní podali
hodně podprůměrné výkony.
Na příští zápasy se vracejí vykartovaní Posnar a Šott a snad i z marodů se dá někdo do kupy.
Ve středu hrajeme pohár s Neštěmicemi a v sobotu hostíme silný Milešov.

Rákosník Josef

Jako to viděli aktéři těsně po utkání :

Michal Vyskočil : Věděli jsme, že nemáme co ztratit, navíc když minulý týden Modrá prohrála s posledním Mojžířem, tak bylo jasné, že si budou chtít zpravit chuť.Bohužel jsme to odnesli my...sice jsme překvapivě šli do vedení, ale potom jsme propadli ve střední řadě.K tomu pár individuálních chyb a byl poločas a stav 3:1. Druhý poločas jsme chtěli trochu otevřít a hrát víc dopředu, což si myslim, že se nám i chvílema dařilo, ale bohužel žádné šance jsme neměli a goly dali jen domáci a vcela zaslouženě vyhráli.

Martin Jarábek : Po pauze zapříčiněné zraněním jsem nastoupil k mistrovskému utkání. Po tréniku mi koleno trochu oteklo, ale dnes jsem se cítil dobře. Zápas to byl útočný, ale já se do koncovky nedostal. Podařilo se mi vybídnout svou přihrávkou kluky ke skórování,ale nakonec z toho branka nebyla.

Jakub Chlada : Už prřd začátkem utkání bylo jasné kdo je dnes favorit a to nám tým  z Modré dokázal,ale ten kdo šel do vedení jsme byli my,ale po našich chybách v založní řadě se soupeř začal dostávat do šancí,které proměňoval a tak byl konecný výsledek bohužel krutý.