NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 25.11. | 13:30   /    FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 4.    FK Varnsdorf    26 b.
VDF
VDF
VDF
VDF
VDF

U9 – STŘÍBRNÍ V POVRLECH

U9 – STŘÍBRNÍ V POVRLECH

Předposlední červnový víkend se mladší přípravka FK Varnsdorf, rozdělená na dva týmy, zúčastnila dvoudenního turnaje v Povrlech, kam se sjelo 38týmů z celé ČR a jeden ze Slovenska.

Áčko bylo složené z kluků, kteří spolu hrají už třetím rokem. Béčko byla parta mladších a méně zkušených.

Oba naše týmy odehrály na turnaji obrovskou porci minut, přesto kluci hráli pořád s chutí a nasazením, za což zaslouží velkou pochvalu.

Výsledkově se lépe vedlo hráčům z áčka, kteří ze základní skupiny postoupili do nadstavbové části, kde svojí skupinu vyhráli a dostali se mezi nejlepší osmičku.

V play off došli až do finále, kde nás zastavil až náš soupeř ze základní skupiny Sokolov.

Stříbrné medaile byly pro kluky krásným rozloučením s mladší připravkou.

Z individuálních ocenění jsme získali cenu pro nejlepšího hráče turnaje Vojta Štěpán a v dovednostní soutěži (nožičkách) byl nejlepší Šimon Jordák.

Béčko obsadilo konečné 33.místo.

Poděkování patří nejen klukům za jejich výkony, ale i jejich zúčastněným rodičům za jejich čas a podporu.

FK Varnsdorf “A“ (Kucer - Hradiský- Štěpán – Jordák – Sobotka – Přibyl – Salay - Rýdl)

skupina A:

VDF A – Plzeň -Letná 5:1 (Štěpán 2, Přibyl 2, Salay)
VDF A – Sokolov 3:3 (Štěpán 3)
VDF A – Tatran Rakovník 3:2 (Jordák, Štěpán, vlastní)
VDF A – Hranice 16:0 (Jordák 5, Hradiský 3, Přibyl 3, Sobotka 2, Štěpán 2, Kucer)
VDF A – Velké Březno 3:6 (Salay, Jordák, Štěpán)
VDF A – Sokol Kbely 4:2 (Štěpán 2, Salay, Sobotka)

nadstavbová část: skupina H (1.-14.místo)

VDF A – Viktoria Vestec 2:1 (Jordák, Přibyl)
VDF A – Humpolec 4:2 (Štěpán 2, Jordák, Přibyl)
VDF A – Most 5:4 (Štěpán 2, Salay, Jordák, Přibyl)
VDF A – Plzeň Petřín 2:1 (Štěpán, Hradiský)

VDF A – Povrly B 3:3 (Salay, Štěpán, Jordák)
VDF A – HFK Třebíč 5:0 (Štěpán 3, Jordák, Salay)

čtvrfinále: VDF A – Tatran Rakovník 2:0 (Hradiský, Štěpán)

semifinále: VDF A – Plzeň Petřín 4:3 (Štěpán 2, Rýdl, Přibyl)

finále: VDF A – Sokolov 0:4


FK Varnsdorf “B“ (Jirout, Černý J., Černý A., Bidrman, Junek, Jelenčiak, Havlíček, Spáčil)

skupina C:

VDF B – Hostivař 1:4 (Junek)
VDF B – Humpolec 0:7
VDF B – Svádov- Olšinky 5:0 (Bidrman 3, Černý J. 2)
VDF B – Hranice 0:6
VDF B – FK Vroutek 1:4 (Černý A.)

nadstavbová část: Skupina K (17. - 38. místo)

VDF B – Chomutov Junior 2:2 (Černý J. 2)
VDF B – Inter Bratislava 0:5
VDF B – Plzeň Letná A 3:0 ( Černý J., Černý A., Junek)
VDF B – Povrly A 3:0 (Černý J., Bidrman, Junek)
VDF B – FAPV 9:0 (Černý J. 3, Junek 2, Bidrman 2, Jelenčiak, Černý A.)

Skupina 26. - 34. místo:

VDF B – Avia Čakovice 0:2
VDF B – Inter Bratislava 0:3
VDF B – Povrly A 2:1 (Černý J., Junek)

 

trenér: Jarda Jordák

 

                      

                           Šimon Jordák                                                                                   Vojta Štěpán



obrazek novinky

Tabulka umístění

1.SK Dynamo České Budějovice32
2.FC Vysočina Jihlava32
3.FC Hradec Králové29
4.FK Varnsdorf26
5.FK Pardubice25
6.FC Zbrojovka Brno23
7.FK Ústí nad Labem22
8.MFK Vítkovice21
9.FC Sellier & Bellot Vlašim18
10.FK Baník Sokolov18
11.1. SK Prostějov18
12.FK Fotbal Třinec17
13.1.SC Znojmo FK15
14.MFK Chrudim14
15.FC MAS Táborsko13
16.FK Viktoria Žižkov10
1.FC Slovan Liberec B30
2.FK Teplice B28
3.CU Bohemians Praha B27
4.Mostecký FK B19
5.FŠ Litvínov18
6.FK Varnsdorf17
7.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.15
8.FK Ústí nad Labem B15
9.FK Arsenal Č. Lípa14
10.FK Jablonec B13
11.FK Baník Sokolov B13
12.FC Chomutov10
13.SK Ervěnice/Jirkov9
14.FK SEKO Louny7
15.FK Litoměřicko2
16.FK Junior Děčín0
1.FC Slovan Liberec B21
2.FK Teplice B21
3.FK Jablonec B16
4.CU Bohemians Praha B15
5.FK Ústí nad Labem B15
6.FŠ Litvínov15
7.FK Litoměřicko12
8.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.12
9.Mostecký FK B12
10.FK Baník Sokolov B9
11.FK SEKO Louny9
12.FC Chomutov6
13.SK Ervěnice/Jirkov6
14.FK Arsenal Č. Lípa5
15.FK Junior Děčín0
16.FK Varnsdorf0
1.FK Baník Sokolov25
2.FŠ Litvínov25
3.FK Neratovice - Byškovice24
4.FK Ústí nad Labem22
5.Junior Chomutov21
6.Mostecký FK19
7.FC Háje Jižní Město18
8.SK Roudnice nad Labem14
9.FC Slavia Karlovy Vary13
10.FK Viktoria Žižkov11
11.FK Junior Děčín5
12.FK Varnsdorf1
1.FK Baník Sokolov28
2.FŠ Litvínov26
3.FK Viktoria Žižkov25
4.FK Ústí nad Labem22
5.Junior Chomutov20
6.FC Slavia Karlovy Vary18
7.SK Roudnice nad Labem15
8.FK Varnsdorf15
9.Mostecký FK11
10.FC Háje Jižní Město9
11.FK Neratovice - Byškovice6
12.FK Junior Děčín3

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.