NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
VDF
VDF
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Středa 15.08. | 18:00   /    FK Litoměřicko - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 6.    FK Varnsdorf    6 b.

NEUHRAZENÉ ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

U8 Damián Horák duben

U9 Hanych Štěpán březen
      Neumann Matyáš leden
      Fitczu Pavel duben
      Šolc Tadeáš únor
      Maščuch duben

U 10 Purnoch Jan duben
         Tomáš Hladík březen,duben
         Rudolf Pilz březen,duben
        Jakub Jaržabek březen,duben

U 11 Novák Patrik únor, březen,duben
         Mann Ondřej leden, únor
          Diviš Jindřich duben

U 12 Vejrostek Daniel březen,duben dlouhodobá nemoc
          Svačina Radek duben
          Svoboda Martin duben
          Šindelář Jaroslav březen,duben
          Vimer Václav leden, únor, březen,duben
          Bahn Martin leden, únor, březen,duben
          Krpata Zdeněk leden, únor, březen,duben
          Vyčítal František březen,duben

U 13 Stavinoha Dominik duben
         Polák Milan duben
         Vancl Matěj leden, únor, březen,duben
        Záhorský Samuel leden, únor, březen,duben
        Touš Martin leden, únor, březen,duben
        Kudrna Petr leden, únor, březen,duben
        Tran Dang Hoang duben
        Štummer Jan duben
        Štummer Tomáš duben
        Svoboda Marek duben
        Svoboda Daniel duben
        Holubek David duben
 

U 14 Ryšavý Matěj březen
         Kordáč Rudolf duben
        Pejřimovský Zdeněk březen,duben
        Luňák Miroslav březen
        Eliáš Josef únor, březen,duben
        Rybišar Dominik leden
        Adámek Miloslav leden, únor, březen,duben
        Bílý Jan leden, únor, březen,duben
        Marček Michal leden, únor, březen

U 15 Černý David leden, únor, březen,duben
         Ticháček Zbyněk duben
         Doležal Ondřej únor, březen,duben
        Hampl Tomáš březen,duben
        Altman Tomáš únor
        Holeček Jan březen,duben
       
    

U 16 Chlan Vladimír duben
         Zíma Antonín leden, únor, březen,duben
         Ahrend Kamil leden, únor, březen,duben
         Budský Lukáš leden, únor, březen,duben


U 17 Hoke Pavel zranění
         Pešek Matouš duben
        Šebora Jan duben
        Nguyen Long duben
        Sovák Petr březen, duben
        Pajma Libor březen,duben
        Dat Martin březen,duben
        Jetýlek Jan duben

U 19 Daniel Linhart duben
         Tomáš Knížek březen,duben
         Valda Honců duben
         Petr Horák duben
         Štefan Demeter únor, březen
         Herejk Kryštof duben
         Jan Šolín duben
         Vinš Lukáš duben
 

Dlužné částky je možno uhradit dle informací na http://www.fasv.cz/clanky/clenske-prispevky.html



obrazek novinky
Středa 15.08. | 18:00
Muži
U19
U17
Sobota 18.08. | 17:00
Muži
Neděle 26.08. | 17:00
Muži
Muži
Sobota 04.08. | 10:15
Muži
Muži
U19
Muži

Tabulka umístění

1.FC Vysočina Jihlava12
2.SK Dynamo České Budějovice12
3.FK Ústí nad Labem12
4.FC Hradec Králové10
5.FK Pardubice7
6.FK Varnsdorf6
7.FK Viktoria Žižkov5
8.1. SK Prostějov5
9.FC Zbrojovka Brno4
10.MFK Chrudim4
11.MFK Vítkovice4
12.FC MAS Táborsko3
13.FC Sellier & Bellot Vlašim2
14.FK Baník Sokolov1
15.1.SC Znojmo FK1
16.FK Fotbal Třinec0
1.FK Dukla Praha79
2.AC Sparta Praha fotbal B68
3.FC Slovan Liberec67
4.FK Ústí nad Labem58
5.FC Hradec Králové B54
6.Bohemians Praha 1905 B52
7.MFK Chrudim52
8.FK Mladá Boleslav B48
9.FK Jablonec43
10.FC Olympia Hr. Králové40
11.FK Teplice B36
12.FK Pardubice B34
13.FK Admira Praha32
14.FK Čáslav29
15.FK Náchod20
16.FK Varnsdorf13
1.AC Sparta Praha fotbal B81
2.FC Slovan Liberec77
3.FK Dukla Praha68
4.FK Jablonec48
5.FC Hradec Králové B42
6.MFK Chrudim39
7.Bohemians Praha 1905 B37
8.FK Mladá Boleslav B37
9.FK Teplice B31
10.FK Pardubice B25
11.FK Admira Praha25
12.FC Olympia Hradec Králové23
13.FK Ústí nad Labem16
14.FK Náchod14
15.FK Varnsdorf9
16.FK Čáslav6
1.FK Ústí nad Labem48
2.FK Viktoria Žižkov40
3.FK Baník Sokolov38
4.FC Slavia Karlovy Vary31
5.FC Háje Jižní Město30
6.SK Roudnice nad Labem27
7.FK Varnsdorf26
8.FK Neratovice - Byškovice17
9.SK Střešovice 191111
10.Junior Chomutov10
11.FK Litvínov10
12.FK Litoměřicko0
1.FK Baník Sokolov39
2.FK Viktoria Žižkov38
3.FK Ústí nad Labem38
4.FK Litvínov31
5.Junior Chomutov31
6.SK Roudnice nad Labem23
7.FK Neratovice - Byškovice21
8.FC Slavia Karlovy Vary20
9.SK Střešovice 191119
10.FC Háje Jižní Město8
11.FK Litoměřicko8
12.FK Varnsdorf7

Anketa

Postoupíme přes Litoměřice do dalšího kola MOL Cupu?



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.