NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 25.11. | 13:30   /    FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf

"U19" Cenná remíza s Hradcem

FK Varnsdorf - FC Hradec Králové B   0:0

Sestava:   Vimer - Spurný, Vomáčka, Knížek, Šolc (46. Šolín) - Hauer, Honců - Ruszó, Horák, Kučera - Vinš (79. Šebora).

Žluté karty:   Horák (66.), Vomáčka (83.)

Diváků:   45

Trenér Pavel Hradiský: " V dnešním utkání jsme chtěli naše zlepšené výkony z posledních zápasů přetavit v nějaký ten bod, přesto že jsme si byli vědomi síly soupeře, který hraje moderní kombinační fotbal. Při zranění Šišky a v zápase i Šolce jsme měli problémy se sestavením obranné čtveřice, ale nakonec Spurný i Kučera svou roli zvládli. V prvé půli nás soupeř přehrával, vytvořil si i gólovky, ale buď se do branky netrefil nebo dobře zasáhl Vimer. Po změně stran pokračoval soupeř v aktivní hře, ale začali jsme zlobit i my. Pokud bychom vyřešili některé nadějné brejkové situace lépe, mohli jsme uhrát i lepší výsledek.  Dnešní střetnutí nám jasně ukázalo, že když podáme týmový výkon, jsme schopni měřit síly i s mužstvy z horních pater tabulky."

V dnešním duelu obránce Jakub Spurný: "Dnes k nám přijel soupeř, co by měl hrát od příštího roku extraligu dorostu. K zápasu jsme chtěli přistoupit zodpovědně. V kabině jsme si řekli, že soupeř přijel z daleka a že by jsme na ně mohli zkusit hned ze začátku vlítnout. To se nám celkem i dařilo, dobře jsme vyplňovali prostor a byli jsme důrazní v osobních soubojích. Soupeř měl po většinu prvního poločasu hru pod kontrolou a proto jsme hrozili ve směs z brejkových situací. Soupeř byl silný ze standartních situací, při kterých nás výborně podržel Vimy. Po změně stran jsme si začali vytvářet více šancí, ale bohužel jsme tři body neutrhli, ač jsme opravdu chtěli a mnohdy k tomu moc nechybělo. Remíza je dobrá, ale chtěli jsme bodovat naplno."

Útočník Lukáš Vinš: "Do zápasu jsme vstupovali s vítěznou sestavou z posledního domácího zápasu s Rapidem Liberec. Před zápasem jsme si v kabině řekli, že budeme hrát stejnou hru a stejně bojovat. Dnes jsme s Hradcem odehráli velmi slušný zápas. V prvním poločase byli hosté lepší, ale my jsme se jim dost vyrovnávali. Na obou stranách nebylo moc gólových šancí a proto skončil první poločas bez branek. Při přestávce jsme si ujasnili, s jakou taktikou nastoupíme do druhého poločasu. Ve druhém poločase jsme se jim herně vyrovnali a chvílemi jsme byli i lepší, ale žádnou ze šancí jsme nedokázali proměnit. Dnes nás hodně podržel brankář Vimer, který vychytal dost pěkně střely hostů. Sehráli jsme i plno pěkných akcí. Jednou z nich je akce, kterou začal Hauer, od kterého dostal přihrávku Vinš a ten postrčil míč Ruszovi, ale ten trefil jen vnější tyč. Se stavem jsme nedokázali do konce hry nic udělat a proto stav skončil nerozhodně 0:0. Přesto, že výsledek skončil nerozhodně, myslím si, že výsledek není špatný."

Středopolař Valdemar Honců: "V prvním poločase zápasu nás soupeř přehrával, měl větší držení míče a také měl dvě dobré šance a nastřelil i tyč, ale už k ničemu jinému jsme je nepustili. My jsme těch šancí měli pár, když Rusičc mohl dát gól, ale míč netrefil tak jak by si představoval a jednu ke konci poločasu, kdy soupeř udělal chybu v obraně, mohl Hory proměnit, když jsem mu to přihrál metr za velké vápno a on přestřelil. V druhé půli, si myslím, že jsme byli vyrovnaný soupeř, na obou stranách se vyskytly zajímavé šance, ale neohrozily branku a taky tak zápas skončil nerozhodně. Pro nás dobrý výsledek na to že Hradec má hrát příští rok 1.ligu."