NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 25.11. | 13:30   /    FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 4.    FK Varnsdorf    26 b.
VDF
VDF
VDF
VDF
VDF

Ondrášovka cup - pohár FAČR 2011-12

V dalším ročníku Ondrášovka cupu poslal los náš tým na hřiště divizního Českého Dubu.

 

V případě úspěchu nás čekají v dalších kolech tito možní soupeři:

 

2.kolo (10.srpna) - FC Slovan Liberec

 

3. kolo (31.srpna) - FC Hr.Králové nebo Loko Vltavín nebo Litol

 

4.kolo (21.září a 19.října) - SK Slavia Praha nebo FC Chomutov nebo Arsenal Česká Lípa nebo Meteor Praha nebo Hořovicko nebo Vyšehrad nebo Trutnov nebo Převýšov nebo Štěchovice

 

 

Kompletní los předkola a prvního kola:

 

Předkolo (23. a 24. července):
Rapid Liberec (přebor) – Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou (divize)
Jiskra Jaroměř (I. A třída) – TJ Dvůr Králové (divize)
Mariner Bavorovice (I. A třída) – FK Tábor (divize)
Jiskra Ústí nad Orlicí (divize) – 1. FK Nová Paka (divize)
FK Nejdek (I. A třída) – Slavoj Žatec (divize)
Čechie Uhříněves (přebor) – SK Zápy (divize)
SK Hřebeč (I. A třída) – Admira Praha (divize)
Spartak Chrást (přebor) – Slavoj Koloveč (divize)
Lovochemie Lovosice (přebor) – SIAD Souš (divize)
SK Převýšov (divize) – FK Trutnov (divize)
FK Pěnčín-Turnov (divize) – Union Čelákovice (divize)
TJ Štěchovice (divize) – Slavoj Vyšehrad (divize)
SK Benešov (divize) – TJ Polepy (divize)
Slavoj TKZ Polná (divize) – FC Velké Meziříčí (divize)

1. kolo (30. a 31. července):
Rapid Liberec/Mšeno – SK Hlavice (ČFL)
Jaroměř/Dvůr Králové – OEZ Letohrad (ČFL)
Bavorovice/Tábor – FC Písek (ČFL)
Ústí nad Orlicí/Nová Paka – FC Velim (divize)
Nejdek/Žatec – 1. FC Karlovy Vary (ČFL)
Uhříněves/Zápy – Sokol Ovčáry (ČFL)
Hřebeč/Admira Praha – SK Kladno (ČFL)
Chrást/Koloveč – Jiskra Domažlice (ČFL)
Lovosice/Souš – Baník Sokolov (II. liga)
Převýšov/Trutnov – Arsenal Česká Lípa (ČFL)
Pěnčín-Turnov/Čelákovice – FK Kunice (ČFL)
Štěchovice/Vyšehrad – FK Hořovicko (divize)
Benešov/Polepy – Spartak MAS Sezimovo Ústí (II. liga)
FC Hlinsko (přebor) – FK Pardubice (ČFL)
FK Náchod (divize) – MFK Chrudim (ČFL)
Sokol Brozany (divize) – Baník Most (II. liga)
Stap-Tratec Vilémov (divize) – FK Ústí nad Labem (II. liga)
Podještědský FC Český Dub (divize) – FK Varnsdorf (II. liga)
Cidlina Nový Bydžov (divize) – Zenit Čáslav (II. liga)
SK Strakonice 1908 (divize) – Graffin Vlašim (II. liga)
SK Roudnice nad Labem (ČFL) – Bohemians Praha (II. liga)
FC Přední Kopanina (divize) – FK Králův Dvůr (ČFL)
Meteor Praha VIII (divize) – FC Chomutov (ČFL)
FK Litol (divize) – Loko Vltavín (ČFL)
FK Kolín (divize) – Marila Votice (divize)
Polná/Velké Meziříčí – FK Pelhřimov (divize)
TJ Heřmanice (I. A třída) – Sokol Lískovec (divize)
TJ Nový Jičín (divize) – MFK Frýdek-Místek (MSFL)
SK Náměšť na Hané (I. A třída) – SAN-JV Šumperk (divize)
MFK Havířov (divize) – MFK OKD Karviná (II. liga)
Elseremo Brumov (divize) – Tescoma Zlín (II. liga)
Sparta Brno (divize) – Zbrojovka Brno (II. liga)
Rostex Vyškov (divize) – Sulko Zábřeh (MSFL)
Sokol Tasovice (divize) – SK Líšeň (MSFL)
ŽĎAS Žďár nad Sázavou (divize) – 1. SC Znojmo (II. liga)
Horácký FK Třebíč (divize) – Slovan Rosice (MSFL)
FK Mikulovice (divize) – FC Hlučín (MSFL)
MSA Dolní Benešov (divize) – FK Slavia Orlová-Lutyně (divize)
FK Mohelnice (divize) – SK Uničov (MSFL)
Lokomotiva Petrovice (divize) – SFC Opava (II. liga)
SFK Vrchovina (divize) – Vysočina Jihlava (II. liga)
Dosta Bystrc-Kníčičky (divize) – MSK Břeclav (MSFL)
Viktoria Otrokovice (divize) – 1. HFK Olomouc (MSFL)
RSM Hodonín (divize) – Hanácká Slavia Kroměříž (MSFL)
TVD Slavičín (divize) – Fotbal Třinec (II. liga)
Slovácká Sparta Spytihněv (divize) – TJ Valašské Meziříčí (divize)
1. FC Přerov (divize) – Spartak Hulín (MSFL)
Celtic Bořetice (I. A třída) – Tatran Brno-Bohunice (divize)



 



obrazek novinky

Tabulka umístění

1.SK Dynamo České Budějovice32
2.FC Vysočina Jihlava32
3.FC Hradec Králové29
4.FK Varnsdorf26
5.FK Pardubice25
6.FC Zbrojovka Brno23
7.FK Ústí nad Labem22
8.MFK Vítkovice21
9.FC Sellier & Bellot Vlašim18
10.FK Baník Sokolov18
11.1. SK Prostějov18
12.FK Fotbal Třinec17
13.1.SC Znojmo FK15
14.MFK Chrudim14
15.FC MAS Táborsko13
16.FK Viktoria Žižkov10
1.FC Slovan Liberec B30
2.FK Teplice B28
3.CU Bohemians Praha B27
4.Mostecký FK B19
5.FŠ Litvínov18
6.FK Varnsdorf17
7.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.15
8.FK Ústí nad Labem B15
9.FK Arsenal Č. Lípa14
10.FK Jablonec B13
11.FK Baník Sokolov B13
12.FC Chomutov10
13.SK Ervěnice/Jirkov9
14.FK SEKO Louny7
15.FK Litoměřicko2
16.FK Junior Děčín0
1.FC Slovan Liberec B21
2.FK Teplice B21
3.FK Jablonec B16
4.CU Bohemians Praha B15
5.FK Ústí nad Labem B15
6.FŠ Litvínov15
7.FK Litoměřicko12
8.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.12
9.Mostecký FK B12
10.FK Baník Sokolov B9
11.FK SEKO Louny9
12.FC Chomutov6
13.SK Ervěnice/Jirkov6
14.FK Arsenal Č. Lípa5
15.FK Junior Děčín0
16.FK Varnsdorf0
1.FK Baník Sokolov25
2.FŠ Litvínov25
3.FK Neratovice - Byškovice24
4.FK Ústí nad Labem22
5.Junior Chomutov21
6.Mostecký FK19
7.FC Háje Jižní Město18
8.SK Roudnice nad Labem14
9.FC Slavia Karlovy Vary13
10.FK Viktoria Žižkov11
11.FK Junior Děčín5
12.FK Varnsdorf1
1.FK Baník Sokolov28
2.FŠ Litvínov26
3.FK Viktoria Žižkov25
4.FK Ústí nad Labem22
5.Junior Chomutov20
6.FC Slavia Karlovy Vary18
7.SK Roudnice nad Labem15
8.FK Varnsdorf15
9.Mostecký FK11
10.FC Háje Jižní Město9
11.FK Neratovice - Byškovice6
12.FK Junior Děčín3

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.