NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Sobota 24.02. | 11:00   /    SK Brozany - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 11.    FK Varnsdorf    18 b.

Ondrášovka cup - pohár FAČR 2011-12

V dalším ročníku Ondrášovka cupu poslal los náš tým na hřiště divizního Českého Dubu.

 

V případě úspěchu nás čekají v dalších kolech tito možní soupeři:

 

2.kolo (10.srpna) - FC Slovan Liberec

 

3. kolo (31.srpna) - FC Hr.Králové nebo Loko Vltavín nebo Litol

 

4.kolo (21.září a 19.října) - SK Slavia Praha nebo FC Chomutov nebo Arsenal Česká Lípa nebo Meteor Praha nebo Hořovicko nebo Vyšehrad nebo Trutnov nebo Převýšov nebo Štěchovice

 

 

Kompletní los předkola a prvního kola:

 

Předkolo (23. a 24. července):
Rapid Liberec (přebor) – Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou (divize)
Jiskra Jaroměř (I. A třída) – TJ Dvůr Králové (divize)
Mariner Bavorovice (I. A třída) – FK Tábor (divize)
Jiskra Ústí nad Orlicí (divize) – 1. FK Nová Paka (divize)
FK Nejdek (I. A třída) – Slavoj Žatec (divize)
Čechie Uhříněves (přebor) – SK Zápy (divize)
SK Hřebeč (I. A třída) – Admira Praha (divize)
Spartak Chrást (přebor) – Slavoj Koloveč (divize)
Lovochemie Lovosice (přebor) – SIAD Souš (divize)
SK Převýšov (divize) – FK Trutnov (divize)
FK Pěnčín-Turnov (divize) – Union Čelákovice (divize)
TJ Štěchovice (divize) – Slavoj Vyšehrad (divize)
SK Benešov (divize) – TJ Polepy (divize)
Slavoj TKZ Polná (divize) – FC Velké Meziříčí (divize)

1. kolo (30. a 31. července):
Rapid Liberec/Mšeno – SK Hlavice (ČFL)
Jaroměř/Dvůr Králové – OEZ Letohrad (ČFL)
Bavorovice/Tábor – FC Písek (ČFL)
Ústí nad Orlicí/Nová Paka – FC Velim (divize)
Nejdek/Žatec – 1. FC Karlovy Vary (ČFL)
Uhříněves/Zápy – Sokol Ovčáry (ČFL)
Hřebeč/Admira Praha – SK Kladno (ČFL)
Chrást/Koloveč – Jiskra Domažlice (ČFL)
Lovosice/Souš – Baník Sokolov (II. liga)
Převýšov/Trutnov – Arsenal Česká Lípa (ČFL)
Pěnčín-Turnov/Čelákovice – FK Kunice (ČFL)
Štěchovice/Vyšehrad – FK Hořovicko (divize)
Benešov/Polepy – Spartak MAS Sezimovo Ústí (II. liga)
FC Hlinsko (přebor) – FK Pardubice (ČFL)
FK Náchod (divize) – MFK Chrudim (ČFL)
Sokol Brozany (divize) – Baník Most (II. liga)
Stap-Tratec Vilémov (divize) – FK Ústí nad Labem (II. liga)
Podještědský FC Český Dub (divize) – FK Varnsdorf (II. liga)
Cidlina Nový Bydžov (divize) – Zenit Čáslav (II. liga)
SK Strakonice 1908 (divize) – Graffin Vlašim (II. liga)
SK Roudnice nad Labem (ČFL) – Bohemians Praha (II. liga)
FC Přední Kopanina (divize) – FK Králův Dvůr (ČFL)
Meteor Praha VIII (divize) – FC Chomutov (ČFL)
FK Litol (divize) – Loko Vltavín (ČFL)
FK Kolín (divize) – Marila Votice (divize)
Polná/Velké Meziříčí – FK Pelhřimov (divize)
TJ Heřmanice (I. A třída) – Sokol Lískovec (divize)
TJ Nový Jičín (divize) – MFK Frýdek-Místek (MSFL)
SK Náměšť na Hané (I. A třída) – SAN-JV Šumperk (divize)
MFK Havířov (divize) – MFK OKD Karviná (II. liga)
Elseremo Brumov (divize) – Tescoma Zlín (II. liga)
Sparta Brno (divize) – Zbrojovka Brno (II. liga)
Rostex Vyškov (divize) – Sulko Zábřeh (MSFL)
Sokol Tasovice (divize) – SK Líšeň (MSFL)
ŽĎAS Žďár nad Sázavou (divize) – 1. SC Znojmo (II. liga)
Horácký FK Třebíč (divize) – Slovan Rosice (MSFL)
FK Mikulovice (divize) – FC Hlučín (MSFL)
MSA Dolní Benešov (divize) – FK Slavia Orlová-Lutyně (divize)
FK Mohelnice (divize) – SK Uničov (MSFL)
Lokomotiva Petrovice (divize) – SFC Opava (II. liga)
SFK Vrchovina (divize) – Vysočina Jihlava (II. liga)
Dosta Bystrc-Kníčičky (divize) – MSK Břeclav (MSFL)
Viktoria Otrokovice (divize) – 1. HFK Olomouc (MSFL)
RSM Hodonín (divize) – Hanácká Slavia Kroměříž (MSFL)
TVD Slavičín (divize) – Fotbal Třinec (II. liga)
Slovácká Sparta Spytihněv (divize) – TJ Valašské Meziříčí (divize)
1. FC Přerov (divize) – Spartak Hulín (MSFL)
Celtic Bořetice (I. A třída) – Tatran Brno-Bohunice (divize)



 



obrazek novinky
Sobota 24.02. | 11:00
Muži
U15
Sobota 24.02. | 15:00
U19
U14
Neděle 25.02. | 09:30
U13
Neděle 25.02. | 09:30
U12
Neděle 25.02. | 11:00
U17
Sobota 17.02. | 13:30
U14
Sobota 17.02. | 12:00
Muži
U15
U17
U14

Tabulka umístění

1.Slezský FC Opava31
2.FK Fotbal Třinec30
3.1. FK Příbram29
4.SK Dynamo České Budějovice28
5.FK Pardubice28
6.1.SC Znojmo FK25
7.FK Baník Sokolov24
8.FC Sellier & Bellot Vlašim23
9.FK Olympia Praha23
10.FC Hradec Králové22
11.FC MAS Táborsko18
12.FK Varnsdorf18
13.FK Viktoria Žižkov16
14.MFK Vítkovice13
15.FK Ústí nad Labem12
16.MFK Frýdek-Místek11
1.FK Dukla Praha44
2.FC Slovan Liberec33
3.AC Sparta Praha fotbal B33
4.FK Mladá Boleslav B33
5.FK Jablonec27
6.FC Hradec Králové B26
7.Bohemians Praha 1905 B24
8.FK Ústí nad Labem24
9.MFK Chrudim21
10.FK Čáslav21
11.FC Olympia Hr. Králové20
12.FK Pardubice B20
13.FK Admira Praha15
14.FK Náchod12
15.FK Teplice B5
16.FK Varnsdorf1
1.AC Sparta Praha fotbal B42
2.FC Slovan Liberec39
3.FK Dukla Praha38
4.FK Jablonec37
5.FK Mladá Boleslav B27
6.FC Hradec Králové B24
7.MFK Chrudim24
8.Bohemians Praha 1905 B23
9.FK Pardubice B21
10.FK Teplice B21
11.FK Admira Praha19
12.FK Ústí nad Labem16
13.FC Olympia15
14.FK Náchod8
15.FK Varnsdorf6
16.FK Čáslav0
1.FK Ústí nad Labem30
2.FK Baník Sokolov26
3.FK Viktoria Žižkov25
4.FC Slavia Karlovy Vary19
5.SK Roudnice nad Labem18
6.FC Háje Jižní Město18
7.FK Varnsdorf17
8.FK Neratovice - Byškovice11
9.FK Litvínov10
10.SK Střešovice 19118
11.Junior Chomutov7
12.FK Litoměřicko0
1.FK Litvínov31
2.FK Viktoria Žižkov24
3.FK Baník Sokolov21
4.Junior Chomutov21
5.FK Ústí nad Labem21
6.SK Roudnice nad Labem17
7.FK Neratovice - Byškovice15
8.SK Střešovice 191113
9.FC Slavia Karlovy Vary11
10.FC Háje Jižní Město8
11.FK Varnsdorf5
12.FK Litoměřicko2

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.