NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 23.09. | 16:30   /    FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec

"U17" získala PRVNÍ bod

Dukla Praha U17 - FAŠV U17 2:2 (2:0)

branky: Badi, Zounar

sestava: Krajčovič - Fara, Devátý, Hoke, Černohorský (74´ Šach) - Smejkal, Zounar, Máslík (40´ Budský), Zima (76´ Vindyš) - Badi, Zelinger (67´ Kosáček)

Naši kluci získali v soutěži první bod. Mohly být dokonce tři. Domácí Dukla totiž měla jen žluté dresy jako my a jiné si nepřivezla. Rozhodčí chtěl zápas kontumovat v náš prospěch ,ale my se zachovali jako sportovci a zápas chtěli odehrát. Na to, co realizační tým Dukly předváděl a nadával nám již tradičně do vesničanů a řepáků, by se měli věnovat raději sami sobě. O to jsme raději, že těmto nafoukánkům jsme bodíky sebrali.

Zbyněk Přibyl: "Své chlapce jsem upozorňoval na to, že pokud v této soutěži chtějí být alespoň trošku úspěšní, tak musí podat v každém zápase výkon na hranici svých možností, a že se k tomuto jejich výkonu musí ještě přiklonit trošičku štěstí, jinak že se úspěch nedostaví. Dnes chlapci utkání zvládli velmi slušně, hlavně co se obranné činnosti týče. V prvním poločase jsme udělali několik individuálních chyb a soupeř dvě potrestal. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a po osmi minutách jsme z penalty snížili stav Badim. V 63 minutě se nám dokonce podařilo vyrovnat z přímého kopu Zounarem a tento výsledek jsme již do konce zápasu udrželi. Klukům děkuji za výkon a zásluhou jim je získání prvního bodu v této velice těžké soutěži."

Míra Badi - střelec první branky: "První poločas z našeho pohledu nebyl tak povedený jak jsme si přáli, nedrželi jsme balon na zemi, což byla ta největší chyba. Ve druhém poločase jsme ukázali, že jsme tým a že naše chut', konečně získat první soutěžní body, je obrovská. Snažili jsme se hrát více po zemi a ukázat, že fotbal umíme. O přestávce jsme si také řekli co chceme dokázat, a že každý ze sebe musí dostat maximum, abychom nepříznivý stav z první půle smazali. Myslím, že tento cenný bod ze hřiště Dukly našemu týmu jen prospěje."

Jakub Zounar - střelec druhé branky: "Dnes jsme nastoupili proti soupeři dobrých kvalit. V první polovině nám hra příliš nešla a soupeř nás jasně přehrával, po domluvě trenéra v kabině jsme do druhé půle nastoupili úplně jinak, byli jsme důrazní v osobních soubojích a srovnali jsme hru, jak výkonem, tak výsledkem. Důležitá byla nařízená penalta, kterou proměnil suvereně Míra Badi a nastartoval tak celý tým k dobrému výkonu v druhém poločase. Zásluhou nám byla moje druhá branka z trestného kopu. Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat první bod v soutěži. V dalších zápasech se musíme pokusit ještě bodovat, ale to by znamenalo, že také musíme v každém zápase zopakovat minimálně stejný výkon jako v druhém poločase dnešního zápasu."