NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Středa 27.06. | 17:00   /    FK Mladá Boleslav /Benátky n.J./ - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 11.    FK Varnsdorf    35 b.

Tréninkový plán a doprava mládeže

Doprava pan Tóth:


pondělí 17.6. 16:30 VDF hřiště U 12 do Jiříkova a zpět z Jiříkova cca v 19 hodin
pondělí 17.6. 15:00 VDF hřiště, 15:15 Krásná Lípa, 15:30 Šluknov, 15:40 Jiříkov a 15:50 Rumburk hřiště.                                     Zpět RBK hřiště 18:20
čtvrtek 20.6. 16:30 VDF hřiště do RBK hřiště, zpět po tréninku cca 18:30 pana trenéra Kramera
neděle 23.6. U 12 do Görlitz v 8 hodin VDF hřiště
sobota 22.6. U 13 do České Kamenice 8:30 VDF hřiště a 8:45 RBK Bytex
sobota 22.6. U 8 Görlitz dle instrukcí pana trenéra Jindřicha
sobota 22.6. U 10 do Görlitz ve 12:30 VDF hřiště a 12:45 RBK Bytex
pátek 21.6.+22.6. U 11 do Brna dle instrukcí trenéra pana Kramera
 



obrazek novinky

Tabulka umístění

1.Slezský FC Opava63
2.1. FK Příbram58
3.FK Pardubice51
4.FC Hradec Králové50
5.FK Fotbal Třinec47
6.SK Dynamo České Budějovice44
7.FK Baník Sokolov41
8.FC Sellier & Bellot Vlašim38
9.1.SC Znojmo FK37
10.FK Ústí nad Labem36
11.FK Varnsdorf35
12.FK Viktoria Žižkov35
13.FK Olympia Praha34
14.FC MAS Táborsko33
15.MFK Vítkovice30
16.MFK Frýdek-Místek27
1.FK Dukla Praha79
2.AC Sparta Praha fotbal B68
3.FC Slovan Liberec67
4.FK Ústí nad Labem58
5.FC Hradec Králové B54
6.Bohemians Praha 1905 B52
7.MFK Chrudim52
8.FK Mladá Boleslav B48
9.FK Jablonec43
10.FC Olympia Hr. Králové40
11.FK Teplice B36
12.FK Pardubice B34
13.FK Admira Praha32
14.FK Čáslav29
15.FK Náchod20
16.FK Varnsdorf13
1.AC Sparta Praha fotbal B81
2.FC Slovan Liberec77
3.FK Dukla Praha68
4.FK Jablonec48
5.FC Hradec Králové B42
6.MFK Chrudim39
7.Bohemians Praha 1905 B37
8.FK Mladá Boleslav B37
9.FK Teplice B31
10.FK Pardubice B25
11.FK Admira Praha25
12.FC Olympia Hradec Králové23
13.FK Ústí nad Labem16
14.FK Náchod14
15.FK Varnsdorf9
16.FK Čáslav6
1.FK Ústí nad Labem48
2.FK Viktoria Žižkov40
3.FK Baník Sokolov38
4.FC Slavia Karlovy Vary31
5.FC Háje Jižní Město30
6.SK Roudnice nad Labem27
7.FK Varnsdorf26
8.FK Neratovice - Byškovice17
9.SK Střešovice 191111
10.Junior Chomutov10
11.FK Litvínov10
12.FK Litoměřicko0
1.FK Baník Sokolov39
2.FK Viktoria Žižkov38
3.FK Ústí nad Labem38
4.FK Litvínov31
5.Junior Chomutov31
6.SK Roudnice nad Labem23
7.FK Neratovice - Byškovice21
8.FC Slavia Karlovy Vary20
9.SK Střešovice 191119
10.FC Háje Jižní Město8
11.FK Litoměřicko8
12.FK Varnsdorf7

Anketa

Jste spokojeni s konečným umístěním A týmu? /jako ve škole/



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.