NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 23.09. | 16:30   /    FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec

Juniorka smírně s Táborskem 1:1

FK Varnsdorf U21 - FC MAS Táborsko  1:1 (1:0)

Branky: 26. Lebruška – 70. Kutner

FK Varnsdorf: Klouda – Jakobovský, Čurgali, Filip, Mach, Ruszó, Lebruška/K/, Mpong, Daníček, Halbich, Volf
Náhradníci: Pollach, Dostál, Černý, Kučera, Breburda

FC MAS Táborsko: Hňup – Kukučka, Muharem, Horváth/K/, Bakule, Hric, Sazma, Mariotti, Bosnyak, Kutner, Mašek
Náhradníci: Brůžek, Bouška, Stránský, Hergesell, Bíba, Barva

Varnsdorf hostil pouze o příčku lepší Táborsko. Ani jednomu týmu se na podzim nedaří a v tomto utkání šlo o to, zda hosté sníží náskok Táborska nebo jej naopak hosté navýší. Jako první se prosadili díky Lebruškovi domácí a po prvním poločase vedli 1:0. V druhé polovině dokázal srovnat za hosty Kutner a oba týmy se tak rozešly nerozhodně po výsledku 1:1.

Do první šance utkání se dostali ve třinácté minutě domácí, ale Lebruškova střela z přímého kopu skončila nad brankou. Ovšem o třináct minut později byli domácí úspěšnější. Nejlépe se ve vápně zorientoval Ondřej Lebruška a poslal míč za bezmocného Hňupa. Hra domácích byla od vstřelené branky aktivnější, střela Volfa však skončila mimo.

Do první příležitosti se dostali i hosté, ale střela skončila vedle Kloudovy branky. O pět minut později to zkoušel Civič, ale ani jeho střela neměla větší úspěch. Do konce prvního poločase se hráči na víc nezmohli a tak odcházeli hráči do kabin za příznivého stavu pro Varnsdorf 1:0.

Obrovskou šanci v druhém poločase promarnil Halbich, který obešel brankáře Táborska, ale nastřelil pouze tyč. O šest minut později šel sám na brankáře Bakule, ale míč trestuhodně přestřelil. Sedm minut na to se však hosté přeci jenom trefili. Z ostrého úhlu dokázal odcentroval Bakule přesně na Aleše Kutnera, který se nemýlil a míč zamířil přesně pod břevno.

Do konce utkání měl ještě šanci Halbich, jehož střelu Hňup skvěle vyrazil. S následnou hlavičkou z rohového kopu neměl taky žádné problémy, a tak se oba týmy rozešly nerozhodně 1:1.

Trenér domácích Ivan Kopecký: Do posledního domácího utkání jsme šli odčinit debakl s Jabloncem,což se nám částečně podařilo a zlepšeným výkonem uhráli remízu 1-1.V 1 poločase jsme šli do vedení , kde po precizně sehraném nepřímém kopu Macha se prosadil důrazem Lebruška. Škoda nevyužitých šancí ,které mohli skončit gólem , ale jak Volfa tak Filipa vychytal brankář hostí.Soupeř využíval našich okének v obrané fázi k rychlým a nebezpečným brejkům,ale Klouda byl vždy na svém místě a podržel nás.Ve druhém poločase jsme zbytečně přenechali iniciativu Táborsku,dostali jsme se pod tlak,soupeři jsme dávali v obranné fázi hodně prostoru za což jsme zaplatili vyrovnávací brankou.Přesto jsme si z brejků vypracovali 3 velké příležitosti,ale Halbich ani Daníček nebyli úspěšní.Podle průběhu utkání je remíza spravedlivým výsledkem.