NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 23.09. | 16:30   /    FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec

"U12" překvapila a zaslouženě porazila T

V dalším kole jarní části jsme na domácím hřišti ve Cvikově přivítali dobrý tým z Teplic.

Fašv – FK Teplice 8:7 ( 4:1, 0:2, 3:2, 1:2 )

Branky: Lehký, Lehký, Lehký ( Sádecký ), Hamada ( Čermák ), Podlaha ( Kubr )Podlaha, Hamada ( Lehký ), Svatoň ( Šolc )

A tým:

1.poločas ( 4:1 ): Kluci na soupeře vlétli od začátku a hostující mužstvo chvílemi nevědělo, kam dřív skočit. Zvládali jsme perfektně držení míče a hned v zárodku jsme přerušovali akce Teplic. Lehy si s hráči soupeře pohrával jak kočka s myší a hattrickem srazil sebevědomému soupeři hřebínek. Pár akcí jsme nedotáhli do konce, nicméně výkon od všech byl úžasný.

2.poločas ( 3:2 ) : Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažně, čehož dokázal soupeř využít hned v první minutě brankou. Od té doby jako by jsme zapomněli hrát fotbal, odkopávali jsme míče co nejdál od naší branky, kluci nedrželi své posty. Hra byla kostrbatá a výkony bojácné. Nenašel se nikdo, kdo by předvedl pěknou akci. Po dalším rychlém průniku nám soupeř v 10 minutě dává druhý gól. Po této akci se vše otáčí, začínáme kombinovat, obsazovat hráče. Jen ta koncovka nás sráží. Máme šance tlačíme. Od 15. minuty zápasu jsme lepším týmem a konečně nám to tam začíná padat. Dominik Podlaha dvěmi průniky po straně srovnává stav zápasu. Kluky to neskutečně nabudí a makají nadoraz, chtějí rozhodnout v náš prospěch. 5 minut před koncem zápasu se ve skrumáži nejlépe zorientuje Martin Hamada, který bombou k tyči otáčí stav v náš prospěch.

B tým:

1. poločas ( 1:2 ): Proti soupeři, který byl až moc sebevědomý nám nevyšel vůbec začátek utkání. Během tří minut jsme obdrželi dvě branky a vypadalo to na pořádný debakl. Jenže opak byl pravdou. Dva výborné zákroky Hladíka v brance tým dokonale nakopl a svojí bojovností začal dělat soupeři velké problémy. Tepličtí se neprosazovali kombinačně ani individuálně a na jejich kopačkách byla velká nervozita z toho, že se nemůžou prosadit. Ve 23. minutě jsme se dokázali i my prosadit a to po krásné akci Tadeáše Šolce kdy zakončil Matěj Svatoň.

2. poločas ( 0:2) : Soupeř na nás nehorázně vletěl a nedal nám ani kousíček volného prostoru. Měli jsme ohromné problémy si přihrát a nebo se uvolnit a prosadit se při hře jeden na jednoho. Ohrozit brankáře se nám povedlo za 30 minut pouze třikrát. Naše odhodlání to soupeři co nejvíce znepříjemnit bylo hodně velké. Naše bojovnost byla fantastická a jsem hrozně rád,že to kluci dokázali. A to, že se Teplice dokázali prosadit pouze dvakrát je jen díky disciplíně a velké bojovnosti.

Za oba dva poločasy si kluci zaslouží velkou pochvalu a smekám před kluky. A kdo vyčníval byl Maťej Svatoň , Lukáš Meidl a Tomáš Hladík v brance.

Podle řečí před zápasem si Teplice mysleli, že nám dají 30 gólů a v klidu si odjedou domů na oběd. Opak byl pravdou a to mě hrozně těší, že tak silný tým narazil a my jim ukázali, že si určitý respekt zasloužíme.

Sestavy:

A tým: Sova – Kubr, Kočka, Lehký – Sádecký, Pajkrt, Podlaha – Hamada ( Kabeláč, Čermák)

B tým: Hladík – Blahník, Farkaš, Meidl – Šolc, Černý, Ficzu – Svatoň ( Belo, Rozbora )