NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 23.09. | 16:30   /    FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec

"U19" ztratila výhru v závěru

FK Varnsdorf U19  -  Slavoj Vyšehrad   3:3 (2:1)

Hřiště Spartak Jiříkov.

Rozhodčí Baum.

Branky:   Černohorský (22. pen.), Kučera (35.), J.Černý (49.)  -  Sup (6.), Horváth (84.), Dušek (87. pen.)

Sestava:   Vosecký  -  Scholz, Hauer, Devátý, Černohorský  -  Kučera (74. D.Černý), Zounar  -  J.Černý, Spáčil, Bulíř (65. Vrabec)  -  Berounský.

Trenér Pavel Hradiský: "První poločas nám herně moc nevyšel, prohrávali jsme osobní souboje, ztráceli jednoduché míče, přesto jsme ze dvou standardek dokázali otočit výsledek. Soupeř brzy vedl a pak hrozil zejména z dobře kopaných rohů, z kterých mohl vstřelit minimálně další dva góly. Po přestávce jsme brzy odskočili na dvoubrankový rozdíl, měli hru ve své moci a dostávali se do dalších šancí, bohužel bez brankového vyjádření. Závěr zápasu nám ale hrubě nevyšel, dvakrát jsme nechali hosty lacino skórovat a přišli jsme tak o rýsující se vítězství."

Brankář Jiří Vosecký: "Tak dnešní zápas s Vyšehradem nám ukázal, kde je naše slabá stránka. Řekli jsme si v kabině, že budeme hrát aktivně dopředu, ale to se nám nakonec nepodařilo a jako první jsme inkasovali, ale nesložili jsme zbraně a do poločasu se nám výsledek podařilo zvrátit na 2:1. Ale bohužel dvěma zbytečnýma chybama jsme inkasovali a tak výsledek utkání 3:3 je pro nás krutý, jelikož jsme si vytvořili ještě několik brankových příležitostí, ale nedokázali jsme je využit."

Záložník Jakub Zounar: "Dneska jsme hráli se soupeřem, kterého jsme chtěli porazit, bohužel první poločas se nám moc nepovedl. Ve druhém to bylo herně z naší strany už trochu lepší, ale soupeř tvrdě potrestal naše chyby.Do neděle máme o čem přemýšlet."

Záložník Josef Černý: "Do dnešního velmi důležitého utkání jsme nevstoupili vůbec dobře,dá se říct, že z první akce hostů jsme inkasovali. Naštěstí o pár minut později rozhodčí odpískal penaltu a bylo srovnáno a dokonce poločasu jsme dokázali skóre otočit. Druhý poločas začal tak, jak jsme chtěli. Dobře jsme kombinovali a i zvýšili skóre na 3:1. Závěr zápasu jsme bohužel vůbec nezvládli, soupeř se dostal do hry naší chybou a snížením, a v úplném závěru utkání rozhodčí odpískal penaltu pro soupeře a ten srovnal. Je to pro nás obrovská ztráta."

Útočník Jan Berounský: "Do dnešního zápasu jsme šli s tím, že chceme uhrát dobrý výsledek a chtěli se vyvarovat zbytečných chyb, také jsme mluvili o tom, jak jsme s nimi naposled hráli a říkali si, kde jsme udělali chyby a chtěli jsme jít do zápasu se stejným výkonem a nasazením. Chtěli jsme hrát agresivně, napadat a nenechat soupeře chodit do brejků. První branku jsme inkasovali my, ale dokázali jsme se oklepat a probudit a dokázali jsme vstřelit branku a do poločasu jsme vstřelili ještě další 2. branku, takže jsme šli o poločase do kabiny s příznivým výsledkem 2:1 pro nás. V poločase jsme si řekli pár věcí, jak bychom měli nastoupit do druhého poločasu a neuspokojit se s výsledkem. To se nám ale nepodařilo, a i když jsme měli v druhé půli mnoho šancí, tak nás soupeř potrestal a vstřelil jednu branku v 80. minutě a pak byla odpískaná penalta. Tu soupeř taky potrestal a výsledek skončil 3:3."