NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Středa 27.06. | 17:00   /    FK Mladá Boleslav /Benátky n.J./ - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 11.    FK Varnsdorf    35 b.

Žáci U 10

U10 + U11 hodnocení sezóny

Jaro U10+11

Jarní část sezony jsme odstartovali po krátké zimní přestávce 23.1. ve stejném trenérském složení jako část podzimní (Přibyl, Čepelík, Kramer a Witschas). Tréninky jsme každý týden přizpůsobili počasí. Zpočátku jsme pro převážnou část tréninků využili tělocvičnu na Edisonce a halu v sousedním Seifhennersdorfu, poté se již počasí trošičku umoudřilo a většina tréninků proběhla na již dávno vysloužilé umělé trávě v Kotlině, která i přesto byla připravená celou zimu díky B. Beránkovi bezvadně.

Tým U10 byl složen převážně z hráčů r. narození 2007 a tým U11 byl složen z hráčů 2006, kteří byli doplněni některými hráči 2007.

V období před mistrovskými zápasy jsme odehráli nespočet přípravných zápasů a turnajů, kde se kluci snažili všechny naučené dovednosti z tréninku předvést svým trenérům, ale také rodičům, kteří mohou na své borce být pyšní, neboť za uplynulý rok, odvedli kluci kus práce a odměnou jim je viditelné zlepšení.

Odehrané přípravné turnaje: Rbk 2x, Mikulášovice, Varnsdorf 4x a nespočet turnajů v Německu: Hernnhut, Žitava, Neugersdorf, Ostritz, Oppach, 4x Seifhennersdorf a Grossschweidnitz.

Odehrané přípravné zápasy: Rumburk, Jiříkov, Hrádek, Seifhennersdorf, Jablonec n.N., Cvikov

V soutěži již byla vidět spousta dobře odehraných zápasů a někdy byla až radost se na tyto naše malé fotbalové naděje koukat. I když se převážně zaměřujeme na fotbalový rozvoj, než-li na konečné výsledky zápasů, tak i přesto byly výsledky velice dobré.

Rozloučka se sezonou proběhla na stadioně v Kotlině, kde hned v počátku bylo trošičku smutno, protože jsme se museli rozloučit s hráči narozených v roce 2006, kteří přechází do U12. Dále se s námi rozloučil dlouholetý trenér Zdeněk Kramer, který se rozhodnul, že dále již v trenérské kariéře pokračovat nebude. ZDENDO DĚKUJEME!!! Pak už ale bylo jen a jen veselo, zde se projevil talent Andrejky Burešové, jedné z našich maminek, která připravila spoustu soutěží jak pro malé fotbalisty, tak pro jejich rodiče a díky ní bylo celé odpoledne o zábavu postaráno. Pak se opeklo pár klobásek a masíček, poklábosilo se a mohli jsme prohlásit, že sezona pro týmy U10 a U11 je již minulostí.

 

Hráči ročníku 2007: Brtinský Samuel, Bulejko Daniel, Čepelík Daniel, Dostál Pavel, Holenda Václav (2008), Kozák David, Langer Matěj, Mareš Patrik, Minařík Jiří, Nejedlý Tadeáš, Riedel Marek, Schlegel Tomáš, Skramužský Jakub, Tomko Matouš, Veroněk David, Zich Roman

 

Hráči ročníku 2006: Ficzu Viliam, Foretník Martin, Funda Lukáš, Galeno Nafael, Grafek David, Kern Kevin, Mikloš Jakub, Pažebřuch Adam, Šos David

Tabulka umístění

1.Slezský FC Opava63
2.1. FK Příbram58
3.FK Pardubice51
4.FC Hradec Králové50
5.FK Fotbal Třinec47
6.SK Dynamo České Budějovice44
7.FK Baník Sokolov41
8.FC Sellier & Bellot Vlašim38
9.1.SC Znojmo FK37
10.FK Ústí nad Labem36
11.FK Varnsdorf35
12.FK Viktoria Žižkov35
13.FK Olympia Praha34
14.FC MAS Táborsko33
15.MFK Vítkovice30
16.MFK Frýdek-Místek27
1.FK Dukla Praha79
2.AC Sparta Praha fotbal B68
3.FC Slovan Liberec67
4.FK Ústí nad Labem58
5.FC Hradec Králové B54
6.Bohemians Praha 1905 B52
7.MFK Chrudim52
8.FK Mladá Boleslav B48
9.FK Jablonec43
10.FC Olympia Hr. Králové40
11.FK Teplice B36
12.FK Pardubice B34
13.FK Admira Praha32
14.FK Čáslav29
15.FK Náchod20
16.FK Varnsdorf13
1.AC Sparta Praha fotbal B81
2.FC Slovan Liberec77
3.FK Dukla Praha68
4.FK Jablonec48
5.FC Hradec Králové B42
6.MFK Chrudim39
7.Bohemians Praha 1905 B37
8.FK Mladá Boleslav B37
9.FK Teplice B31
10.FK Pardubice B25
11.FK Admira Praha25
12.FC Olympia Hradec Králové23
13.FK Ústí nad Labem16
14.FK Náchod14
15.FK Varnsdorf9
16.FK Čáslav6
1.FK Ústí nad Labem48
2.FK Viktoria Žižkov40
3.FK Baník Sokolov38
4.FC Slavia Karlovy Vary31
5.FC Háje Jižní Město30
6.SK Roudnice nad Labem27
7.FK Varnsdorf26
8.FK Neratovice - Byškovice17
9.SK Střešovice 191111
10.Junior Chomutov10
11.FK Litvínov10
12.FK Litoměřicko0
1.FK Baník Sokolov39
2.FK Viktoria Žižkov38
3.FK Ústí nad Labem38
4.FK Litvínov31
5.Junior Chomutov31
6.SK Roudnice nad Labem23
7.FK Neratovice - Byškovice21
8.FC Slavia Karlovy Vary20
9.SK Střešovice 191119
10.FC Háje Jižní Město8
11.FK Litoměřicko8
12.FK Varnsdorf7

Anketa

Jste spokojeni s konečným umístěním A týmu? /jako ve škole/



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.