NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Neděle 25.11. | 13:30   /    FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf

Žáci U 13

U13 - v Mostě jsme odehráli vyrovnaná utkání

Prohráli jsme vem to ďas, příští týden hrajem zas !!!
První májový víkend jsme zajížděli na půdu lídra tabulky do Mostu. Bohužel jsme nestačili počítat omluvenky a tak jsme skládali sestavu narychlo před zápasem. Nebudu tu nikoho napadat a hodnotit, ale je potřeba si uvědomit, že na zápasy nejvyšší mládežnické soutěže v České Republice vyslal Varnsdorf do dvou ročníků, kde je potřeba minimálně 32 !!! hráčů( a to bez střídání !!!) jen 22 hráčů !!! Bohužel omluvenky jsou dost časté a hlavně večer před zápasem a brzy ráno v den zápasu. Osobně jsem z toho již imunní, ale je to otravující jak pro mě, tak pro mou rodinu. Není příjemné, když vám zvoní telefon v sobotu pozdě večer. Obrovské poděkování patří hráčům Kotraszovi, Kabeláčovi a Podskalskému, kteří odehráli zápasy za oba ročníky !!!

Baník Most - FAŠV U13 15:4 (5:2)

A tým ( 3:1 a 4:1 )
Branky: Mann, Hamada
Sestava: Hladík-Mann,,Jetmar-Svatoň,Podskalský,Pajkrt-Štefan,Hamada
Střídající: Kabeláč

Hodnocení trenéra Heinzela:
Dnes při příjezdu do Mostu jsem zjistil, že utkání musíme odehrát bez náhradníků, a proto mi vypomohl z U12 Filip Kabeláč. Protože je to opakující se věc, že rodiče omlouvají své děti z mistrovských zápasů, musím zde napsat, že to neuznávám a je mi smutno z toho, že kluci nechají celý tým, své kamarády, trenéra a celou akademii na holičkách. Považuji to za nesportovní a hodně přes čáru. Osobně se mi s takovými jedinci nechce pracovat, protože na ně není spoleh a fotbal nemají rádi tak, jak by měli mít. Fotbal je kolektivní sport a jeden spoléháme na druhého. Proto oceňuji Vlastu Blahníka, který i přes zranění v obličeji a nemohl tak nastoupit, přijel a svou přítomností kluky povzbudil. Kluci, kteří dnes nastoupili odvedli opravdu maximum. S lídrem tabulky jsme předvedli koukatelný fotbal, což ocenil i pan Štefko /šéftrenér ústeckého fotbalového svazu/. Takže těm, kteří dnes mákli, mohu jen poděkovat a popřát jim, aby vedení klubu v létě sehnalo takové hráče, kteří mají fotbal stejně rádi, jako oni. Kluci díky.

B tým ( 3:1 a 5:1 )
Branky: Podlaha, Pytlík
Sestava: Valštýn-Čermák,Rus-Šrajbr,Kočka,Lehký-Podlaha,Pytlík
Střídající: Džavík-Rakušan-Kotrasz

Hodnocení trenéra Sádeckého:
V poslední době vykazoval tým skvělou formu a tak jsem věřil, že na půdě prvního celku tabulky předvedeme dobrý výkon. To se nám vcelku povedlo, jakožto plnění taktických pokynů. V první půlce utkání jsme s lepším celkem domácích drželi krok, dokonce jsme ohrožovali domácí branku rychlými a přesnými brejky. Bohužel ve 20. minutě přišla velká hrubka Míry, kterou soupeř potrestal. Nás to však nesrazilo a nadále jsme hráli výborný fotbal. Vytvořili jsme si 4 tutové šance, bohužel proměnili jen jednu po úniku Víti ze strany hřiště, kdy přihrál před prázdnou branku Pytlovi. Troufám si říct, že jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, jenže opět přicházejí dvě hrubky (Valštýn a Pytlík) po kterých soupeř odskakuje. V poločasové přestávce kluky nabádám, aby hráli nadále svůj fotbal, aby nepanikařili, aby se zklidnili v koncovce a hlavně aby se vyvarovali hrubých chyb. Druhou půli zahajujeme náporem, na hráčích je vidět odhodlanost zápas otočit. Po nejhezčí kombinační akci se brankou Podlahy do prázdné branky ujímáme vedení. Bohužel tato půlka zcela nevyšla Matějovi Valštýnovi, který pouští za svá záda 4 až moc laciné branky a tak odcházíme ze zápasu se smíšenými pocity a se skleslou hlavou. Ještě nenastal čas hodnotit sezonu, ale musím říct, co už jsem jednou zmínil. Hrajeme s nejlepšími mužstvy České Republiky vyrovnané zápasy, rozdíl je ovšem ten, že stále opakujeme dost hrubé chyby. Je to škoda, jelikož to zcela zkreslí vždy výsledek celého zápasu. Nedá se však nic dělat, hlavy vzhůru, pokusíme se na tom zapracovat hoši.