NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 11.    FK Varnsdorf    35 b.

Žáci U 7

ROZPIS TURNAJŮ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

1. turnaj : Sobota 7. září 2013 - výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : SK Slovan Varnsdorf


2. turnaj : Sobota 14. září 2013 - výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : Spartak Boletice n.L.


3. turnaj : Sobota 21. září 2013 - výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : FK Junior Děčín „A“
Hřiště: Máchovka


4. turnaj : Neděle 29. září 2013 - výkop od 14.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : MSK Benešov nad Ploučnicí


5. turnaj : Sobota 5. října 2013 - výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : FK Junior Děčín „B“
Hřiště. Máchovka


6. turnaj: Neděle 13. října 2013 - výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : MSK Benešov nad Ploučnicí

7. turnaj: Sobota 19. října 2013 – výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : FK Slovan Varnsdorf

8. turnaj : Sobota 26. října 2013 – výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : Spartak Boletice nad Labem

9. turnaj : Sobota 2. listopadu 2013 – výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE : SK Forward One
Hřiště : Benešov nad Ploučnicí ??

10. turnaj: Sobota 9. listopadu 2013 – výkop od 09.00 hod.
POŘADATEL TURNAJE: FK Rumburk

Hrací systém pro 7 týmů souběžně na dvou hřištích :
Hrací doba 1x15 minut a přestávka po odehrání tří utkáních –15 minut


Hřiště č. 1 Hřiště č. 2

09.00 hod. 2 – 7         3 - 6
09.15 hod. 4 – 5         1 – 2
09.30 hod. 7 – 3         6 – 4
10.00 hod. 5 – 1         6 – 2
10.15 hod. 3 – 4         7 - 5
10.30 hod. 1 – 6         2 - 3
11.00 hod. 7 – 1         5 – 6
11.15 hod. 2 – 5         4 - 7
11.30 hod. 4 – 2         3 – 1
12.00 hod. 6 – 7         5 – 3
12.15 hod. 4 – 1
12.35 hod. závěrečné vyhodnocení
 

Neděle 27.05. | 10:00
U15
Neděle 27.05. | 11:00
U19
Neděle 27.05. | 12:00
U14
Neděle 27.05. | 13:15
U17
U15
U14
U19

Tabulka umístění

1.Slezský FC Opava63
2.1. FK Příbram58
3.FK Pardubice51
4.FC Hradec Králové50
5.FK Fotbal Třinec47
6.SK Dynamo České Budějovice44
7.FK Baník Sokolov41
8.FC Sellier & Bellot Vlašim38
9.1.SC Znojmo FK37
10.FK Ústí nad Labem36
11.FK Varnsdorf35
12.FK Viktoria Žižkov35
13.FK Olympia Praha34
14.FC MAS Táborsko33
15.MFK Vítkovice30
16.MFK Frýdek-Místek27
1.FK Dukla Praha65
2.FK Jablonec48
3.FC Slovan Liberec48
4.AC Sparta Praha fotbal B48
5.Bohemians Praha 1905 B42
6.FC Hradec Králové B41
7.FK Mladá Boleslav B37
8.FK Ústí nad Labem36
9.FK Pardubice B30
10.FC Olympia Hr. Králové27
11.MFK Chrudim27
12.FK Čáslav27
13.FK Náchod20
14.FK Admira Praha18
15.FK Teplice B17
16.FK Varnsdorf9
1.AC Sparta Praha fotbal B58
2.FC Slovan Liberec56
3.FK Dukla Praha53
4.FK Jablonec48
5.FC Hradec Králové B42
6.MFK Chrudim39
7.Bohemians Praha 1905 B37
8.FK Mladá Boleslav B37
9.FK Teplice B31
10.FK Pardubice B25
11.FK Admira Praha25
12.FC Olympia Hradec Králové23
13.FK Ústí nad Labem16
14.FK Náchod14
15.FK Varnsdorf9
16.FK Čáslav6
1.FK Ústí nad Labem48
2.FK Viktoria Žižkov40
3.FK Baník Sokolov38
4.FC Slavia Karlovy Vary31
5.FC Háje Jižní Město30
6.SK Roudnice nad Labem27
7.FK Varnsdorf26
8.FK Neratovice - Byškovice17
9.SK Střešovice 191111
10.Junior Chomutov10
11.FK Litvínov10
12.FK Litoměřicko0
1.FK Baník Sokolov39
2.FK Viktoria Žižkov38
3.FK Ústí nad Labem38
4.FK Litvínov31
5.Junior Chomutov31
6.SK Roudnice nad Labem23
7.FK Neratovice - Byškovice21
8.FC Slavia Karlovy Vary20
9.SK Střešovice 191119
10.FC Háje Jižní Město8
11.FK Litoměřicko8
12.FK Varnsdorf7

Anketa

Jste spokojeni s konečným umístěním A týmu? /jako ve škole/



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.