Magazín FK Varnsdorf

NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS Sobota 23.10. | 15:30   /    SK Líšeň - FK Varnsdorf
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 6.    FK Varnsdorf    18 b.

Žáci U 8

Mladší přípravka měla úspěšný víkend

Mladší přípravka měla úspěšný víkend.

Druhý únorový víkend jsme měli na programu tři halové turnaje. Velká absence (14) předurčila náročnost zbylým hráčům. Většina odehrála dva turnaje, někteří dokonce tři.

Sobota 10.2.18. WELDPRO CUP 2018 (hala - Home Credit aréna Liberec)

V Liberci se hrálo systémem každý s každým v hrací době 1 x 13min v počtu 4+1.
Díky mantinelům se hrály všechny zápasy v tempu jen s minimálním přerušováním.
Na kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili všech 7 soupeřů a zaslouženě získali zlaté medaile.
Kromě týmového úspěchu jsme měli hned tři hráče v all star teamu. (6+2)
Byl to Vojta Štěpán (nejlepší střelec turnaje), Ondra Sobotka, který patřil mezi nejlepší hráče a David Kucer jako druhý nejlepší brankář.

Výsledky:

DFA Liberecko 5:0 (Jordák, Štěpán 2, Hradiský, Salay)
Sporting Mladá Boleslav 6:0 (Přibyl 3, Štěpán 2, Hradiský)
FK Mladá Boleslav 5:1 (Štěpán 3, Sobotka, Salay)
VTJ Rapid Liberec 1:0 (Štěpán)
FC Slovan Liberec 2:0 (Přibyl 2)
Stráž nad Nisou 2:1 (Salay, Hradiský)
Arsenál Česká Lípa 3:0 (Štěpán 3)

konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Jordák – Štěpán – Hradiský – Přibyl – Sobotka – Salay – Rýdl)
2. FK Mladá Boleslav
3. DFA Liberecko
4. Rapid Liberec
5. FC Slovan Liberecko
6 .Sporting Mladá Boleslav
7. Stráž nad Nisou
8. Arsenal Česká Lípa


Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F2- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

První parta (mix U8-U9) na dopoledním turnaji sehrála 4 zápasy po 12. minutách v počtu 5+1.
Začali jsme bezbrankovou remízou s domácí Bischofswerdou. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0 s SV Gaussig díky proměněné penaltě Davida Kucera. Následovalo další nerozhodné utkání s SG Weixdorf (1:1 Jordák). Porazit nás dokázal jen vítěz turnaje Germania Bautzen (0:3).
Kluci si odvezli bronzové medaile, navíc Max Jirout (brankář) spolu s Davidem Kucerem byli vybráni do all star týmu turnaje.

Konečná tabulka:

1. SV Post Germania Bautzen
2. SV Gaussig
3. FK Varnsdorf (Jirout – Junek – Hrazdira – Štefanik – Jelenčiak – Kucer – Jordák – Hradiský)
4. Bischofswerda
5. SG Weixdorf

Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F1- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

Odpolední turnaj se hrál za účasti 6 týmů v rozestavení 5+1. Hrálo se stejně jako dopoledne systémem každý s každým, stím rozdílem, že zápas trval jen 10min.
“Sobotní“ parta navázala na skvělý výkon z Liberce, kluci turnajem prošli bez jediné porážky a získali pohár pro vítěze.
Opět jsme nechyběli v all star teamu, kde jsme měli hráče Alaina Hradiského a nejlepšího střelce turnaje Martina Přibyla.

Výsledky:

FSV Bretnig Hauswalde 1:0 (Štěpán)
Blau Weiss Wittichenau 2:0 (vlastní, Štěpán)
Bischofswerdaer FV 3:1 (Salay, Hradiský,Přibyl)
SV Post Germania Bautzen 3:0 (Přibyl 3)
LSV Bergen 0:0

Konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Štěpán – Hradiský – Salay – Přibyl – Sobotka – Jordák)
2. Blau Weiss Wittichenau
3. LSV Bergen
4. Bischofswerdaer FV
5. SV Post Germania Bautzen
6. FSV Bretnig Hauswalde

Jaroslav Jordák
 

Sobota 23.10. | 10:00
U19
Sobota 23.10. | 10:00
U13
Sobota 23.10. | 10:00
U12
Sobota 23.10. | 12:15
U17
Sobota 23.10. | 15:30
Muži
Neděle 24.10. | 10:00
U15
Neděle 24.10. | 12:00
U14

Tabulka umístění

1.FC Zbrojovka Brno26
2.AC Sparta Praha B21
3.SK Líšeň21
4.FK Dukla Praha20
5.1. SK Prostějov19
6.FK Varnsdorf18
7.FC Sellier & Bellot Vlašim17
8.FC MAS Táborsko16
9.MFK Vyškov14
10.FC Vysočina Jihlava14
11.Slezský FC Opava13
12.FK Ústí nad Labem13
13.1. FK Příbram12
14.FK Viktoria Žižkov8
15.MFK Chrudim8
16.FK Fotbal Třinec7
1.FK Dukla Praha B32
2.FK Teplice - fotbal31
3.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.31
4.FC Slovan Liberec30
5.SK Motorlet Praha B20
6.FK Ústí nad Labem18
7.FK Baník Sokolov B18
8.FC Slavia Karlovy Vary17
9.FA Jablonec B15
10.FC Chomutov13
11.FK Arsenal Č. Lípa13
12.FK Varnsdorf11
13.FK Baník Most - Souš10
14.FC Háje Jižní Město7
15.FK SEKO Louny4
16.FK JUNIOR Děčín1
1.FC Slovan Liberec B34
2.FK Dukla Praha B32
3.FK Teplice - fotbal30
4.SK Motorlet Praha B21
5.FA Jablonec B20
6.FK Baník Sokolov B20
7.FK Baník Most - Souš18
8.FK Arsenal Č. Lípa17
9.FC Háje Jižní Město16
10.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.14
11.FC Slavia Karlovy Vary13
12.FC Chomutov13
13.FK Varnsdorf12
14.FK Ústí nad Labem B11
15.FK JUNIOR Děčín0
16.FK SEKO Louny0
1.SK Roudnice nad Labem23
2.FK DUKLA Praha21
3.Junior Chomutov18
4.FK Ústí nad Labem16
5.FC Slavia Karlovy Vary13
6.FK Neratovice - Byškovice12
7.FC Háje Jižní Město10
8.FK Baník Most - Souš8
9.FK Baník Sokolov7
10.Viktorka Žižkov7
11.FK Varnsdorf3
12.FŠ Litvínov2
1.FK DUKLA Praha22
2.FK Ústí nad Labem19
3.Junior Chomutov17
4.SK Roudnice nad Labem16
5.FK Neratovice - Byškovice16
6.Viktorka Žižkov15
7.FC Slavia Karlovy Vary15
8.FK Baník Sokolov13
9.FC Háje Jižní Město10
10.FK Baník Most - Souš6
11.FK Varnsdorf3
12.FŠ Litvínov0
1.FK DUKLA Praha24
2.SK Benešov24
3.ABC Braník fotbal18
4.SK Motorlet Praha18
5.FK Varnsdorf16
6.FC Háje Jižní Město12
7.FC Sellier & Bellot Vlašim10
8.SK Střešovice 19119
9.FA Jablonec9
10.FK Admira Praha7
11.FC Slovan Liberec6
12.SK Roudnice nad Labem4
1.SK Motorlet Praha21
2.FA Jablonec21
3.FK DUKLA Praha21
4.FK Admira Praha21
5.FC Slovan Liberec18
6.ABC Braník fotbal15
7.SK Střešovice 191115
8.SK Benešov12
9.FC Háje Jižní Město6
10.SK Roudnice nad Labem6
11.FK Varnsdorf3
12.FC Sellier & Bellot Vlašim0

Anketa

Potrápíme v sobotu Líšeň?



Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.