NEJNOVĚJŠÍ VÝSLEDEK MUŽŮ

TOS
VDF
NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS
UMÍSTĚNÍ MUŽŮ V TABULCE 14.    FK Varnsdorf    26 b.
VDF
VDF
VDF
VDF
VDF

Žáci U 9

Mladší přípravka měla úspěšný víkend

Druhý únorový víkend jsme měli na programu tři halové turnaje. Velká absence (14) předurčila náročnost zbylým hráčům. Většina odehrála dva turnaje, někteří dokonce tři.

Sobota 10.2.18. WELDPRO CUP 2018 (hala - Home Credit aréna Liberec)

V Liberci se hrálo systémem každý s každým v hrací době 1 x 13min v počtu 4+1.
Díky mantinelům se hrály všechny zápasy v tempu jen s minimálním přerušováním.
Na kvalitně obsazeném turnaji jsme porazili všech 7 soupeřů a zaslouženě získali zlaté medaile.
Kromě týmového úspěchu jsme měli hned tři hráče v all star teamu. (6+2)

Byl to Vojta Štěpán (nejlepší střelec turnaje), Ondra Sobotka, který patřil mezi nejlepší hráče a David Kucer jako druhý nejlepší brankář.

Výsledky:

DFA Liberecko 5:0 (Jordák, Štěpán 2, Hradiský, Salay)
Sporting Mladá Boleslav 6:0 (Přibyl 3, Štěpán 2, Hradiský)
FK Mladá Boleslav 5:1 (Štěpán 3, Sobotka, Salay)
VTJ Rapid Liberec 1:0 (Štěpán)
FC Slovan Liberec 2:0 (Přibyl 2)
Stráž nad Nisou 2:1 (Salay, Hradiský)
Arsenál Česká Lípa 3:0 (Štěpán 3)

konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Jordák – Štěpán – Hradiský – Přibyl – Sobotka – Salay – Rýdl)
2. FK Mladá Boleslav
3. DFA Liberecko
4. Rapid Liberec
5. FC Slovan Liberecko
6 .Sporting Mladá Boleslav
7. Stráž nad Nisou
8. Arsenal Česká Lípa


Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F2- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

První parta (mix U8-U9) na dopoledním turnaji sehrála 4 zápasy po 12. minutách v počtu 5+1.
Začali jsme bezbrankovou remízou s domácí Bischofswerdou. Druhý zápas jsme vyhráli 1:0 s SV Gaussig díky proměněné penaltě Davida Kucera. Následovalo další nerozhodné utkání s SG Weixdorf (1:1 Jordák). Porazit nás dokázal jen vítěz turnaje Germania Bautzen (0:3).
Kluci si odvezli bronzové medaile, navíc Max Jirout (brankář) spolu s Davidem Kucerem byli vybráni do all star týmu turnaje.

Konečná tabulka:

1. SV Post Germania Bautzen
2. SV Gaussig

3. FK Varnsdorf (Jirout – Junek – Hrazdira – Štefanik – Jelenčiak – Kucer – Jordák – Hradiský)
4. Bischofswerda
5. SG Weixdorf

 

Neděle 11.2.18. HALLEN – CUP F1- des Bischofswerdaer FC 08 (Sporthalle Wessenitzsportpark)

Odpolední turnaj se hrál za účasti 6 týmů v rozestavení 5+1. Hrálo se stejně jako dopoledne systémem každý s každým, stím rozdílem, že zápas trval jen 10min.
“Sobotní“ parta navázala na skvělý výkon z Liberce, kluci turnajem prošli bez jediné porážky a získali pohár pro vítěze.

Opět jsme nechyběli v all star teamu, kde jsme měli hráče Alaina Hradiského a nejlepšího střelce turnaje Martina Přibyla.

Výsledky:

FSV Bretnig Hauswalde 1:0 (Štěpán)
Blau Weiss Wittichenau 2:0 (vlastní, Štěpán)
Bischofswerdaer FV 3:1 (Salay, Hradiský,Přibyl)
SV Post Germania Bautzen 3:0 (Přibyl 3)
LSV Bergen 0:0

Konečná tabulka:

1. FK Varnsdorf (Kucer – Štěpán – Hradiský – Salay – Přibyl – Sobotka – Jordák)
2. Blau Weiss Wittichenau
3. LSV Bergen
4. Bischofswerdaer FV
5. SV Post Germania Bautzen
6. FSV Bretnig Hauswalde

Jaroslav Jordák
 

Momentálně žádné naplánované zápasy
Úterý 14.07. | 18:00
Muži
Muži
Pondělí 06.07. | 17:00
Muži
Muži
Muži
Muži
Muži

Tabulka umístění

1.FK Pardubice70
2.FC Zbrojovka Brno67
3.FK Dukla Praha59
4.FC Hradec Králové54
5.FC Vysočina Jihlava49
6.FK Viktoria Žižkov49
7.FK Ústí nad Labem41
8.SK Líšeň36
9.MFK Chrudim36
10.1. SK Prostějov35
11.FC Sellier & Bellot Vlašim34
12.FK Slavoj Vyšehrad33
13.FK Fotbal Třinec31
14.FK Baník Sokolov26
15.FK Varnsdorf26
16.MFK Vítkovice17
1.FK Dukla Praha B24
2.FK Ústí nad Labem B21
3.FC Slovan Liberec B20
4.FC Slavia Karlovy Vary16
5.FK Teplice B15
6.SK Motorlet Praha B15
7.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.13
8.FK Varnsdorf12
9.FK Jablonec B10
10.FK Baník Sokolov10
11.FC Chomutov8
12.FK Arsenal Č. Lípa8
13.Mostecký FK B7
14.SK Rakovník6
15.SK Ervěnice/Jirkov1
16.FK SEKO Louny0
1.FK Teplice B21
2.FK Jablonec B20
3.FK Dukla Praha B19
4.FC Slovan Liberec B18
5.FK Ústí nad Labem B14
6.FK SEKO Louny13
7.FK Baník Sokolov B12
8.VOŠ a SOŠ Roudnice n.L.12
9.SK Motorlet Praha B12
10.Mostecký FK B9
11.FK Arsenal Č. Lípa9
12.FC Slavia Karlovy Vary9
13.FC Chomutov9
14.SK Rakovník6
15.FK Varnsdorf3
16.SK Ervěnice/Jirkov0
1.FK Viktoria Žižkov30
2.FK Baník Sokolov24
3.FC Slavia Karlovy Vary20
4.FŠ Litvínov20
5.FK Ústí nad Labem16
6.FK Neratovice - Byškovice12
7.FC Háje Jižní Město11
8.Mostecký FK10
9.Junior Chomutov8
10.SK Roudnice nad Labem7
11.FK Varnsdorf4
1.FK Baník Sokolov30
2.FK Ústí nad Labem22
3.Mostecký FK20
4.FK Neratovice - Byškovice18
5.FK Viktoria Žižkov17
6.SK Roudnice nad Labem12
7.FC Slavia Karlovy Vary12
8.FŠ Litvínov11
9.Junior Chomutov11
10.FK Varnsdorf6
11.FC Háje Jižní Město3
1.FK DUKLA Praha18
2.SK Benešov13
3.FC Slovan Liberec13
4.SK Roudnice nad Labem13
5.ABC Braník fotbal12
6.FC Háje Jižní Město10
7.FK Jablonec7
8.FK Admira Praha7
9.FK Varnsdorf4
10.SK Motorlet Praha4
11.SK Střešovice 19113
12.TJ Junior Praha0
1.FK DUKLA Praha18
2.FK Jablonec15
3.FC Slovan Liberec15
4.SK Roudnice nad Labem12
5.SK Motorlet Praha12
6.FK Admira Praha9
7.ABC Braník fotbal7
8.FC Háje Jižní Město6
9.SK Benešov6
10.TJ Junior Praha4
11.SK Střešovice 19113
12.FK Varnsdorf0

Anketa

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní anketa.


Copyright © 2016 Fotbalový klub Varnsdorf Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.