Celkový čas

Výhra se Štětím

FK VARNSDORF U19  - SK ŠTĚTÍ         7 : 0  ( 4 :0 )

Sestava : Vorlíček - Šos, Vambera, Funda (K), Beneš J., Foretník, Grafek, Beránek, Kucer, Kubr, Abrt

Střídání : Marciňák, Dostál

Trenéři : Rudnytskyy Pavlo, Jan Hemmer

Góly :  6" Kucer, 18" Foretník, 33" Kubr 45" Grafek, 57" Kubr, 87",Kubr, 90" Šos

První mistrovské utkání na domácí půdě jsme sehráli v pátek dopoledne na naší umělce, přičemž našim soupeřem byli hráči fotbalového týmu SK Štětí, jenž nám na podzim udělili na jejich hřišti i přes naše prvotní vedení krutou porážku 4:3.
Naši kluci tedy nic nepodcenili a po celou dobu utkáni to byli oni, kdo v zápase dominovali a našemu soupeři tak tuto podzimní porážku i s přídavkem vrátili a to v podobě sedmi vstřelených gólů a s čistým kontem u našeho gólmana. Utkání se tak hrálo ve svižném tempu, přičemž i náš soupeř se snažil hrát fotbal a vytvořil si tak několik slibných akcí. Ty jsme však vždy naší zodpovědnou
obranou hrou odvrátili nebo dlouhé míče za naší obranu posbíral pozorně chytající gólman Kuba Vorlíček.

V utkání tak bylo vidět několik desítek pohledných kombinačních akcí, ale i střeleckých příležitostí, jenž byly korunovány sedmi brankami, ale i mnoha šancemi, jenž gólem bohužel neskončily. Musíme tedy i nadále zapracovat hlavně na jejich proměňování, abychom byli i v dalších zápasech úspěšní a mohli se tak v tabulce postupně posouvat na přední místa.

Závěrem bychom rádi poděkovali našim věrným fanouškům, rodičům a divákům pod vedením „bubeníka" Pepči Brtinskýho, kteří chodí našim klukům pravidelně fandit a vytvářejí jim tak svým fanděním a povzbuzováním tu správnou fotbalovou kulisu.

R A D O M Í R   G R A F E K