Na Neratovice jsme nestačili

FK Neratovice-Byškovice – FK Varnsdorf U15- 6:0 (4:0)

Sobota 22. dubna  2023 10:00 hod. tráva Neratovice 2x 40 min

Sestava: Jiří Jakoubek – Kryštof Löbl, Jakub Vejrostek, Jakub Lang, Jan Kolář,  Přibyl Martin – Lemonfa Matěj (26’Mach Radek), Liška Jiří (26’Scholz), Galeno Natanael Santos – Marek Průša, Jan Skála

Po předchozí domácí výhře jsme zavítali do Neratovic, které atakují přední příčky tabulky kategorie U15. Soupeř nás hned v úvodu zatlačil na vlastní polovinu a hned v 7’, minutě po několika marných pokusech našich hráčů o odkop, skóroval z hranice šestnáctky 1:0. Následně přišla hororová pětiminutovka, kdy soupeř udeřil hned třikrát z toho jednou z pokutového kopu ve 21‘ – 2:0, 24‘- 3:0 pokutový kop, 25‘- 4:0. Všechny branky padaly po hrubých individuálních chybách krajních obránců, kteří včas nezachytili náběhy krajních záložníků.

V druhém poločase jsme sice vyrovnali hru, ale bez větších brankových příležitostí. Neratovice sice ubraly z tempa, ale i přesto ještě dokázaly vstřelit dvě branky. Pátou na počátku druhého poločasu v 49’ a následně v 71’na konečných 6:0.