2 dny, 2 utkání, skóre 4:2

Během dvou dní jsme odehráli 2 přípravná utkání. Obě se zahraničními týmy. V pátek nás čeká modelové utkání v Kotlině, prostor dostanou všichni hráči.

 

FC Bischofwerdaer – FK Varnsdorf    1:1

branka: 43´ Schön

sestava: Richter – Kim, Liška, Abdullal, Zezula- Průša, Kubista- Ondráček, Kubr, Pajkrt – Schön
Připraveni ke střídání: Vaňák – Novák L., Novák D., Akka, Lehozcki , Dankor

Trenér Oulehla: V prvním poločase jsme byli slušně kompaktní. Moc šancí nebylo na obou stranách. Dvakrát nás soupeř potrápil ze standardní situace. Tam jsme to měli lépe dohrát, ale ustáli jsme to. V závěru první půle jsme vstřelili po krásne akci vedoucí branku. Ve druhé půli jsme inkasovali vyrovnávací gól. Mužstvo pracovalo, chtělo vyhrát, byli jsme již více otevření a soupeř nás rychlým přechodem zlobil. Pořad nám tam chybí přesnější, lepší načasování útočné fáze na poslední části hřiště. Tam bychom čekali, že si toho vytvoříme víc.

 

FK Varnsdorf – FCO Neugersdorf     3:1  (0:0)

branky: 67´, 78´ Breda, 75´ Richter

sestava 1. poločas: Vaňák – Lehozcki, Zbrožek, Hasil, Heppner- Bláha, Donkor – Rudnytskyy, Breda, Novák L. – Richter

sestava 2. poločas: Vaňák – Lehoczki, Zbrožek, Hasan, Heppner – Bláha, Novák L. – Rudnytskyy, Breda, Šimon – Richter

Trenér Oulehla: Lépe nám funguje organizace hry do obranné fáze, tam zatím jsme kompaktnější, pevnější. V prvním poločase jsem nebyl spokojen s útočnou fází, byli jsme nepřesní, pomalí, bylo tam málo náběhových situací, vytvořili jsme si jednu šanci, což je hodně málo. Ve druhé půli jsme měli více situací, které bychom tam rádi viděli. Třikrát jsme se prosadili a ještě zahodili penaltu. Tam byla efektivita již lepší. Škoda inkasované branky v závěru. Určitě musíme hlavně útočnou fázi hodně vylepšit. Máme hodně laciných ztrát a pak jdeme zase zpátky vydat energii do obrany a to nás stojí hodně sil. V pátek dostanou prostor opět všichni hráči a uvidíme, co nám to ukáže.