Stadion Varnsdorf

Klub

Varnsdorfský fotbalový stadion přezdívaný „Kotlina“ s kapacitou 4100 míst, z toho 900 k sezení je domácím stánkem místních fotbalistů FK Varnsdorf, v areálu se nachází také hřiště s umělou trávou. Nově je zde hřiště s přírodní trávou, které převážně slouží jako tréninkové hřiště. Na své si přijdou i příznivci atletiky, kteří zde naleznou 400 metrový tartanový okruh a další atletické sektory.

Travnatá plocha

Travnaté hřiště o rozměrech 105 x 68 m s automatickým závlahovým systémem.

Umělá tráva

Umělá tráva o rozměrech 101 x 64 m, je hojně využívána v zimních měsících, ale také jako tréninková plocha pro malé fotbalisty. Součástí je i halogenové osvětlení, pro tréninky či zápasy v podvečerních hodinách.

Tréninková plocha (tráva)

Nově vytvořená travnatá plocha určena především pro trénink všech věkových kategorií.
Tréninkové hřiště u sportovní haly využívají hlavně mužstva ml.žáků a přípravek.