3. kolo odehrajeme v Líšni

Líšeň prošla v létě organizační změnou. A tým působí nyní od nově založenou společností. A došlo ke zmenám i v kádru, 5 hráčům skončilo hostování a 2 odešli na přestup. Vedení ale tým opětovně vhodně doplnilo. Což se ukázalo nejen v posledním utkání, když Líšeň porazila nováčka soutěže FK Blansko 4:1. A v prním kole porazilo Třinec 3:2. Nečeká nás tedy opět lehké utkání.

Obě utkání pohledem trenéra Oulehly: „Byly to hodně silové, těžké, soubojové a náročné zápasy. Soupeř je takticky srovnaný. Ale oba zápasy byly jiné. Ten první byl živelný a hodně o přechodech. Doma jsme to zase hráli tak, abychom neinkasovali. Osobně si myslím, že teď to bude velmi podobné.“

Vzájemná utkání loňského ročníku:

20.7.2019

SK Líšeň – FK Varnsdorf 2:2 (2:1)

Branky: 7. Krška, 37. Reteno Elekana – 28. Barac, 51. D. Breda

Karty: 48. Jeřábek (LIS), 73. Minařík (LIS) – 12. Bláha (VDF)

SK Líšeň: Vítek – Jeřábek, Minařík, Hlavica – Krška (C) (76. Fila) – T. Machálek, Ad. Čermák, Hladík, Reteno Elekana (67. Rolinek) – Málek (52. Minarčik), Fall.
Náhradníci: Šustr – Bednář, Minarčik, Fila, Hanuš, Demeter, Rolinek.

FK Varnsdorf: Samoel – M. Richter, Houser, Bláha, Rudzan – D. Breda (70. Ondráček), Kazda (89. Daniel Novák) – Barac, Rudnytskyy (C) (79. Šimon), Kocourek – Micovčák.
Náhradníci: Vaňák – Ondráček, L. Novák, Kim, M. Kubista, Daniel Novák, Šimon.

Rozhodčí: Vojkovský – Flimmel, Leška
Diváci: 1542

14.7.2020

FK Varnsdorf – SK Líšeň   0:0

FK Varnsdorf – Vaňák – Heppner (82. Zezula), Kouřil, M. Kubista, Barac – Bláha, Kocourek – D. Breda, Daniel Novák (88. L. Novák), Šimon – Schön (53. Ondráček).

SK Líšeň – Vítek – Jeřábek (73. Minařík), Hlavica, Bednář, Matocha – Vasiljev (46. Fall), Kučera, Málek (84. Fila), O. Ševčík – Rolinek (73. O. Vintr), Silný (62. Zikl).

Rozhodčí: Orel – Vitner, Klupák

Hráno bez diváků

 

David Oulehla: „Je to velmi silové, ale také pohyblivé mužstvo. Svou výškou je nebezpečné ve vzduchu. Mají silné útočníky, kteří rozhodně umí vstřelit branku. Soupeř má rychlé kraje a velmi technický střed hřiště. Navíc v letním přestupním období Líšeň ještě posílila. Teď navíc ještě přišel Lutonský, který má ligové zkušenosti.“

Utkání začíná dnes v 17 hodin.