Poslední zápas = výhra nad Proboštovem

FK Proboštov – FK Varnsdorf U19             3 : 8    (1:2)

Sestava : Vorlíček – Dostál, Beránek, Funda (K), Beneš, Foretník, Šos, Kubr, Grafek, Abrt, Plachý

Střídání : Marciňák, Matys

Góly : 2“ – Plachý, 26“ – Plachý (PK), 53“ – Kubr, 55“ – Kubr, 59“ – Grafek, 65“ – Kubr, 65“ – Kubr, 70“ – Kubr

Trenéři : Hemmer, Rudnytskyy

Hodnocení Petr Marciňák:

V sobotu jsme sehráli venkovní utkání s týmem FK Proboštov. Zároveň to pro nás byl poslední zápas této sezóny a tak jsme chtěli vyhrát. Taktika byla jasná. Hrát kombinační fotbal a dát alespoň o jeden gól více něž soupeř. To se nám, myslím, podařilo. Za zmínku stojí také kvalitní trávník, který pro tento zápas připravil místní správce.

Proboštov vstoupil do utkání aktivně s jasnou taktikou nakopávat dlouhé míče za obranu. V prvních minutách hry jsme sice udeřili jako první, ale houževnatě bojující Proboštov v zápětí vyrovnal. Ještě jsme stihli do prvního poločasu upravit skóre zápasu na 2:1, ale i tak jsme se svou hrou nebyli úplně spokojení.

Ve druhém poločase jsme začali hrát lépe. Naše zodpovědně hrající obrana si s dlouhými míči soupeře nakonec poradila a začali jsme hrát naši hru. Byli jsme pak dominantním týmem. Náš kombinační fotbal zajistil to, že se naši hráči postupně začali prosazovat. Soupeř se v závěru zápasu zmohl pouze na snížení skóre. Zápas tak skončil jasnou výhrou 8:3 pro nás. Ještě bych na závěr poděkoval našim fanoušků, kteří nás přišli podpořit. Také trenérskému týmu a také všem ostatním kteří se o nás starají a podporují nás.