Víkendové turnaje U9

Abychom herně vytížili co nejvíce dětí, tak jsme tento víkend zavítali s mladší přípravkou hned na dva halové turnaje.

Turnaj U9 v Zákupech

Na pěkně obsazeném turnaji v Zákupech jsme po dvou výhrách a jedné prohře ve skupině postoupili do semifinále, ve kterém jsme po remíze 0:0 prohráli na penalty s Českou Kamenicí. Ve velice pohledném zápase o třetí místo proti Slovanu Liberec jsme v závěru otočili zápas, ve kterým jsme prohrávali již o dvě branky a nakonec zvítězili 4:3.

Výsledky základní skupiny: FK Varnsdorf – Slovan Vesec 4:0, FK Varnsdorf – Sporting Mladá Boleslav 7:0, FK Varnsdorf – Slovan Liberec-bílá 0:2

semifinále: FK Varnsdorf – FK Česká Kamenice 0:0 (penalty 2:3)

zápas o 3.místo – FK Varnsdorf – Slovan Liberec – modrá 4:3

finále – FK Česká Kamenice – Slovan Liberec bílá 1:0

Sestava: Adam Bláha, Jakub Musílek, Matěj Kotiš, Hugo Bláha, Adam Reichert, Patrik Havel, Jakub Kotiš

Nejužitečnější hráč turnaje: Jakub Kotiš

Celkové umístění: 1. FK Česká Kamenice , 2. Slovan Liberec-bílá, 3. FK Varnsdorf, 4. Slovan Liberec-modrá, 5. Dolnobousovský SK , 6. Slovan Vesec VfL, 7. Arsenal Česká Lípa, 8. Sporting Mladá Boleslav

Hodnocení trenéra: Ve všech zápasech ve skupině jsme předváděli hezké akce a vytvořili si z nich spoustu šancí. Dokonce i v zápase ve skupině s Libercem jsme přes prohru byli lepším týmem. Jedinou malou kaňkou na jinak skvělém výkonu kluků na turnaji, byl z naší strany ospalý výkon v semifinálovém utkání proti České Kamenici, která nás svou bojovností přehrála a zcela zaslouženě poté celý turnaj vyhrála – gratulujeme.

Turnaj U9 v Krásném Březně

Po dvou výhrách a jedné remíze ve skupině jsme postoupili do semifinále, ve kterém jsme jasně porazili Benešov. Ve finále jsme se utkali s Litoměřickem a prohráli 2:0.

Výsledky základní skupiny: FK Varnsdorf – FK Chřibská 6:0, FK Varnsdorf – FK Neštěmice 2:2, FK Varnsdorf – SK Baník Modlany 1:0
semifinále: FK Varnsdorf – FK Česká Kamenice 3:0
finále:  FK Varnsdorf – FK Litoměřicko 0:2
Sestava: Zdeněk Jindra, Jan Ruzsó, Matěj Kotiš, Matyáš Mrázek, Janis Jílek, Jan Pešout, Jakub Kotiš, Matyáš Jurica
Nejlepší střelec turnaje: Matěj Kotiš
Celkové umístění 1. – 3. místo: 1. FK Litoměřicko, 2. FK Varnsdorf, 3. FK Neštěmice

Hodnocení trenéra: I druhá parta kluků na víkendovém turnaji bojovala a předvedla několik hezkých akcí. Máme radost jak se nám všichni kluci ml. přípravky (je to vidět i trénincích) výkonnostně posouvají.