Čeká nás rezerva Sparty Praha

Do Kotliny přijíždí rezerva pražské Sparty!

V úvodních dvou zápasech Sparta zatím neprohrála, v Chrudimi vyhrála 1:0. Jedinou branku utkání dal Václav Sejk. V druhém kole Sparta vyhrála doma s Prostějovem 4:0. Když si Prostějov dal 2 vlastní branky, za Spartu se trefil Drchal a Patrák.

Naposledy jsme se s pražským B týmem v druhé lize potkali 3. března 2012. V Praze jsme vyhráli 1:0, o branku se postaral Vlastimil Chod. V podzimní utkání nás Sparta doma přehrála 2:5. Za nás skóroval opět Vlastimil Chod a Roman Mach, za Spartu se trefil 3x Juliš, Sýkora a Hušbauer. V této sezóně 2011/2012 B tým Sparty 2. ligu na delší čas opustil. Sparta po včerejším utkání Dukly s Jihlavou klesla zatím na 3. místo tabulky.

Náš tým minulou neděli vyhrál na domáci půdě po velmi dlouhé době. Z poslední domácí výhry jsem se radovali naposledy 2.12., kdy jsme porazili Vyšehrad. Do tabulky jsme si tak připsali důležité 3 body a po 2. kolech jsme na 10. místě.

Na utkání bude dohlížet tato trojice:

hlavní rozhodčí: Szikszay Ladislav
asistent 1: Pečenka Jiří
asistent 2: Volf Michal

delegát: Dvořáček Josef
tech. delegát: Brutar Michal

Prosíme fanoušky o dodržování pravidel návštěvního řádu a včasný příchod na utkání. Po prvním půli bude hlavní brána pro nově příchozí uzamčena!

Hygienická pravidla pro vstup na utkání zde!