Čeká nás televizní utkání proti Příbrami

Předposlední kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v letošním roce zahájí v pátek od 17 hodin vzájemným duelem šestá Příbram a čtrnáctý Varnsdorf. Utkání bude živě přenášet stanice ČT Sport.

Příbram se po špatném vstupu do ligy probudila a nyní se pohybuje v horní polovině tabulky. V minulém týdnu jí však skončila pětizápasová šňůra výher, když padla v Jihlavě 2:1. V zápasu navíc dostal červenou kartu asistent trenéra Roman Bednář, který utkání proti Varnsdorfu bude sledovat z tribuny.

Varnsdorf s blížícím se koncem podzimní části zabral a v posledních dvou utkáních získal plný počet bodů a celkově neprohrál čtyřikrát v řadě. Díky tomu se svěřenci Miroslava Holeňáka v tabulce dostali ze sestupového pásma, zatím ale pouze o skóre. Kvůli karetnímu trestu do utkání nezasáhnou Dominik Kříž a obránce Martin Ambler.

Souboj o další důležité body je na programu již v pátek 3. listopadu od 17.00 hodin na stadionu Na Litavce. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na stanici ČT Sport. Naváže Varnsdorf na vítězství s Žižkovem? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.