Derby je naše…

Druhý venkovní zápas, druhá výhra. V severočeském derby jsem porazili rivala z Ústí nad Labem. Arma tak může litovat neproměněné penalty.

FK Ústí nad Labem – FK Varnsdorf       2:3 (1:1)

Branky: 41. M. Bílek, 80. L. Matějka (pen.) – 10. Ondráček, 68. Rudnytskyy, 77. Micovčák

Karty:   51. Písačka (UNL), 84. J. Peterka (UNL) – 29. L. Novák (VDF), 54. Heppner (VDF), 79. Daniel Novák (VDF), 80. Samoel (VDF)

Neproměněná penalta: 32. Drame (UNL), brankář Samoel zneškodnil


Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:14.


FK Ústí nad Labem: J. Plachý – M. Bílek, Pimpara, Hudec, Písačka – Drame (71. Chodora), J. Peterka (C), Prošek – D. Richter (71. Miskovič), M. Valenta – Bassey (46. L. Matějka).
Náhradníci: Tvrdoň – Chodora, Miskovič, Kolařík, Čičovský, Kunc, L. Matějka.


FK Varnsdorf: Samoel – Barac (83. Zezula), Kouřil, Heppner, Daniel Novák (89. Šimon) – Lehoczki, M. Kubista – Rudnytskyy (C), L. Novák (35. D. Breda), Kocourek – Ondráček (46. Micovčák).
Náhradníci: Vaňák – Zezula, Kubr, D. Breda, Schön, Micovčák, Šimon.


Rozhodčí: D. Černý – Podaný, Dohnálek; deletát: Peřina; technický delegát: Rampáček

Trenér Oulehla: Dneska bylo Ústi lepším týmem. Lépe kombinovali, měli lepší pohyb. My jsme nehráli dobře. Kluci to dobře vědí. Vyšla nám střídání, všichni hráči dobře naskočili. Odehráli jsme dobré zápasy a body nebrali. Dnes jsme nehráli dobře, ale kluci to vůlí urvali. Potřebujeme body,  někdy se nedaří a je potřeba je urvat, to se nám dnes podařilo. Budou se hodně počítat v závěru soutěže.

Pavlo Rudnytskyy: Tak dneska to od nás nebyl moc povedený výkon, ale i přesto jsme dokázali svojí vůlí a bojovností ten zápas dovést k vítěznému konci, kterého si moc vážíme!

Jakub Barac: Dnes se nám tolik nedařilo herně, ale vynahradili jsme to bojovností. Doufám, že výhru potvrdíme doma proti Prostějovu.

foto: fkusti.cz