Do Kotliny míří lídr druholigové tabulky

Svěřence Miroslava Holeňáka v neděli čeká jedenácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém změří síly s lídrem tabulky – MFK Vyškov.

Vyškov se netají po loňském tažení až do baráže opět postupovými ambicemi. A své cíle zatím jasně potvrzuje. Před nedělním zápasem ve Varnsdorfu okupuje první místo tabulky s náskokem tří bodů na druhou Duklu.

Svěřenci Jana Kameníka zatím bodovali v každém zápasu. Plný počet bodů ztratili pouze dvakrát, a to za remízu proti Vlašimi a Táborsku. Mají za sebou ale cenné výhry nad Brnem, Duklou či Příbramí. Nejlepším střelcem týmu je Idjessi Metsoko z Toga, který nasázel zatím sedm branek.

Naopak Varnsdorf se stále trápí a na první vítězství stále čeká. Naposled neuspěl v duelu s tabulkovým soupeřem, překvapit tak bude chtít v neděli proti Vyškovu. „Čeká nás opravdu silný a ambiciózní tým, který má zajímavé hráče z Afriky. Výhodou je, že ve druhé lize může porazit každý každého, takže musíme předvést týmový agresivní výkon, protože to jim chutnat nebude. Věřím tomu, že můžeme uspět, i když uznávám sílu soupeře,“ říká brankář Martin Vaňák.

Souboj o důležité body je na programu v neděli od 16.00 hodin. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Prolomí Varnsdorf čekání na první výhru v sezóně? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.