Do Varnsdorfu míří Zbrojovka

Do Varnsdorfu míří druhý tým tabulky, Zbrojovka, která díky zaváhání Východočechů proti Hradci, ztrácí na vedoucí Pardubice pouhé 4 body. Ty budou mít ale zápas k dobru, když byl kvůli nařízené karanténě, odložen jejich zítřejší zápas s Třincem.

Trenér Machálek do Kotliny přijíždí poprvé. Zbrojovka zde byla již v roce 2012, tehdy nás porazila 2:1. „Abych se přiznal, osobně jsem ve Varnsdorfu nikdy nebyl, ale stadion znám velmi dobře z videí, stejně jako hru soupeře. Bojují o bytí a nebytí, což hráče vždy vybičuje na maximum, nečeká nás nic snadného. Ale jedeme tam s jasným cílem potvrdit naši stoupající výkonnost. Věřím, že nás nedoběhne únava a absence vykartovaných hráčů, máme plán, jak se s tím vyrovnat. Středa ukáže, jak byl účinný,“ uvedl na webu fczbrno.cz Machálek.K dispozici nebude mít dva vykartované hráče, Jakuba Šurala a Adama Fouska.

Trenér Oulehla o soupeři: „Zbrojovka je aspirantem na postup. Má kvalitni mužstvo. Hraje kombinační fotbal a je velmi agresivní. Na hrotu mají dva nepříjemné útočníky, kteří jsou hodně goloví. Jsou vysocí a siloví, mají nepříjemné standardky. Musíme podat výkon na hranici svých možnosti. Bude to opět těžký zápas,“.

Utkání začíná dnes v 17 hodin v Kotlině. Fanoušci Brna nebudou na dnešní utkání vpuštěni!

Pro návštěvníky je zajištěno pivo, limo od Kocoura a tentokrát budou i klobásy!