Dorost přezimuje na prvním místě!

Poslední letošní zápas staršího dorostu dopadl na výbornou! V Kotlině zůstaly 3 body a kluci si pojistili přezimování na prvním místě!!!

FK Varnsdorf U19 – VOŠ a SOŠ Roudnice n. L. 4:2 (3:2)

branky: Plachý, Grafek, Abrt, Vejrostek

sestava: Primásek – Funda, Foretník, Beránek, Kucer, Truchan, Kubr, Grafek, Abrt, Plachý, Langer

střídající: Scholz, Vejrostek, Průša, Vorlíček

Hodnocení Jaroslav Beránek: „V neděli 26. listopadu 2023 jsme odehráli náš poslední zápas před zimní přestávkou naší ligy proti Roudnici n. Labem. Hráli jsme doma v Kotlině před domácím publikem, tak jsme chtěli získat 3 body a předvést pěkný výkon. Do zápasu jsme šli s tím, že nás čeká těžký zápas. Do prvního poločasu jsme vstoupili velmi dobře, když v první minutě zápasu Jirka Plachý za pomoci Davida Grafka získal balón a pohotově potrestal špatnou nahrávku hostujícího brankáře. Bohužel hned ve druhé minutě hosté srovnali. Nicméně ve dvacáté minutě hry nás pohotovou střelou poslal do vedení David Grafek, kterému asistoval Dušan Kubr. Za deset minut si připsal Dušan Kubr druhou asistenci, když našel nádherným pasem Peťu Abrta, který utekl obraně soupeře a uklidil balón na přední tyč. K naší smůle se soupeř prosadil ze standardní situace a tak jsme do šaten odcházeli za stavu 3:2 pro nás. Druhá půle hry byla již o dost vyrovnanější a soupeř nám ukázal, že stále máme co zlepšovat. Ve druhé části zápasu diváci mohli vidět krásné fotbalové momenty na obou stranách. Definitivní tečku za nadějemi hostí udělal v 90. minutě Jirka Plachý. Projel obranou soupeře jako nůž máslem a předložil lahůdkovou přihrávku Kubovi Vejrostkovi. Ten uklidil balón do sítě hostí a tím zpečetil naši výhru 4:2. Na závěr bychom chtěli poděkovat našim úžasným fanouškům, kteří si našli cestu na stadion i v takto nevlídném počasí.“