Finále PLANEO Cup U9

Finálový turnaj Varnsdorf  – PLANEO CUP – U9

Byli jsme moc rádi, že jsme se na finálový turnaj probojovali podruhé v řadě!!! Velmi nás potěšilo, když pořadatelství tohoto krásného turnaje bylo přiklepnuto našemu klubu.

A nejvíce spokojení jsme s tím, že se turnaj nadmíru vydařil! Měli jsme opět možnost srovnání našich malých borců s celorepublikovou kvalitou. 14. místo v republice je krásný výsledek naší společné práce! Stále jsme v přípravce a důraz klademe na kreativitu a individuální schopnosti a dovednosti našich hráčů. 38 vstřelených branek je skvělý počin.

Děkuji všem co se na této akci podíleli.

Trenér J. Jordák

Základní skupina:

FK Varnsdorf – 1.FC Slovácko                                1:2       (Chod)

FK Varnsdorf – TJ Jiskra Domažlice                    4:1       (Chod 2, Jordák, Kotiš)

FK Varnsdorf – FK Hodonín                                   5:4       (Chod 3, Jordák, Jahoda)

FK Varnsdorf – SK Benešov                                    3:6       (Jahoda, Porcal, Papež)

FK Varnsdorf – SK Slavia Praha                            5:10     (Jordák 2, Mejsnar 2, Porcal)

Stříbrná skupina:

FK Varnsdorf – SK Dynamo Č. Budějovice           0:3

FK Varnsdorf – SK Nemošice                                  3:3       (Chod 2, Jordák)

FK Varnsdorf – FC Hradec Králové                       4:6       (Jordák 2, Porcal 2)

FK Varnsdorf – CU Bohemians Praha                   4:5       (Chod 2, Porcal 2)

FK Varnsdorf – MFK Havířov                                 4:9       (Jordák, Chod, Jahoda, Porcal)

FK Varnsdorf – Spartak Kbely                                 5:0       (Chod 3, Porcal 2)

Hráči:

Kryštof Mejsnar, Ondřej Bek, Martin Rokos, Nikolas Jahoda, Matěj Kotiš,

Matouš Jordák, Josef Chod, Radek Porcal, Matyáš Papež, Gabriela Svobodová.

Celkové pořadí:

1. FC Zbrojovka Brno