FK Varnsdorf zakončil putování Tipsport ligou prohrou

Fotbalisté Varnsdorfu v posledním vystoupení v rámci zimní Tipsport ligy prohráli. V Mladé Boleslavi podlehli Chrudimi 1:0 po brance ze standardní situace.

O osudu utkání rozhodla 42. minuta a standardní situace celku z východu Čech. Na centr Skwarczeka si naskočil Kutík a vstřelil jedinou branku zápasu. „Opět jsme prohráli po gólu ze standardní situace, to mě hrozně štve. Přesně tohle nás potopilo i v utkání proti Mladé Boleslavi. Mrzí mě, že takhle lehce ztrácíme zápasy. Myslím si, že jsme Chrudim i lehce přehrávali a byli o chlup lepší. Ale bohužel prohrajeme kvůli standardní situaci. Na to se musíme zaměřit, nesmíme takhle lehce ztrácet zápasy. Je to chyba,“ přiznal kriticky Miroslav Holeňák.

MFK Chrudim 1:0 FK Varnsdorf

Branky: 42´ Toml

Sestava MFK Chrudim: Floder – Koukola, Kutík, Toml – Kosek, Řezníček – Záviška, Langhamer, Skwarczek, Kesner – Zvolánek. Náhradníci: Šerák, Hanč, Borkovec, Sotorník, Bauer, Látal, Sedláček, Jurčenko, Míka, Vácha.
Sestava FK Varnsdorf: Pešl – Solomon, Vlk, Dufek, Adeleke, Kříž, Polyák, Zálešák, Kubista, Kouřil, Podzimek. Náhradníci: Vaňák – Penc, Omon, Svatoš, Yuzvak, Rudnytskyy, Samko.