JUNIOR NORTH CUP JABLONEC U9

V sobotu se naše ml. přípravka zúčastnila parádně obsazeného turnaje v Jablonci nad Nisou.
Po špatném vstupu do turnaje a třem prohrám proti Bohemians Praha, Viktorii Plzeň a FK Čáslav jsme remizovali s Humpolcem a poté po pěkném výkonu i s domácím Jabloncem.
Tyto výsledky nás bohužel odsunuly až do bojů od dvanáctého místa, kde jsme již všechny zápasy vyhráli. Nejprve jsme porazili FK Ústí nad Labem, poté SK Slavii Praha (ročník 2016) a Lokomotivu Česká Lípa.
Po součtu všech výsledků jsme se utkali o 15. místo na turnaji proti FC Hradec Králové. V našem nejhezčím zápase na turnaji jsme trochu smolně remizovali. Vše jsme si vynahradili v následujícím penaltovém rozstřelu, kde jsme Hradec přestříleli a brali jsme konečné 15. místo.
Sestava: Adam Bláha (B), Jakub Musílek, Matěj Kotiš, Petr Novosad, Matěj Stehlíček, Patrik Havel, Jakub Kotiš, Matyáš Jindřich, Adam Kučera
Výsledky:
FK Varnsdorf : Bohemians Praha 1:5
FK Varnsdorf : Viktoria Plzeň 2:5
FK Varnsdorf : FK Čáslav 1:4
FK Varnsdorf : A.F.C. Humpolec 2:2
FK Varnsdorf : F.A. Jablonec- zelení 2:2
FK Varnsdorf : FK Ústí nad Labem 2:1
FK Varnsdorf : SK Slavia Praha – čevenobílý 7:0
FK Varnsdorf : Lokomotiva Č. Lípa 13:0
FK Varnsdorf : FC Hradec Králové 4:3 pp
Střelci branek: M. Kotiš 7x, J. Kotiš 7x, M. Stehlíček 5x, J. Musílek 4x, P. Havel 4x, M. Jindřich 3x, P. Novosad 2x , A. Kučera 1x
Nejlepší hráč FK Varnsdorf : Adam Kučera
Umístění: 1. SK České Budějovice, 2. FK Čáslav, 3. FC Slovan Liberec, 4. FC Viktoria Plzeň, 5. FC Tempo Praha, 6. FK Náchod, 7. FC Táborsko, 8. FK Mladá Boleslav, 9. F.A. Jablonec-zelení, 10. FK Dukla Praha, 11. SK Lázně Bohdaneč, 12. MFK Chrudim, 13. Bohemians Praha, 14. F.A. Jablonec-černí, 15. FK Varnsdorf, 16. FC Hradec Králové, 17. SK Slavia Praha – červenobílí, 18. Viktorka Žižkov, 19. FK Ústí nad Labem, 20. SK Slavia Praha – černí, 21. FK Arsenal Česká Lípa, 22. A.F.C. Humpolec, 23. TJ Lokomotiva Česká Lípa
Hodnocení trenéra: „Škoda špatného začátku turnaje a zaleknutí se zvučnějších soupeřů (Plzně a Bohemians). Nejvíce nás však mrzí špatný výkon proti Čáslavi. Od čtvrtého zápasu s Humpolcem se naše výkony postupně lepšily a vyvrcholily perfektním zápasem proti Hradci. Pro kluky byl tento turnaj skvělou zkušeností. Děkujeme rodičům za podporu a také hlavně F.A. Jablonci za nádherný turnaj.“