Medailový víkend ml. přípravky

24.2. a 25.2 2024

O víkendu naše mladší přípravka odehrála hned čtyři halové turnaje, ve kterých jsme využili úplně všechny zdravé hráče našich ročníků. A vedli jsme si naprosto parádně.

Zákupy Cup U9 – 2. místo
V naší skupině A jsme první zápas po nepovedeném výkonu prohráli, avšak kluci se z prohry oklepali a zápas od zápasu hráli lépe. Po vítězství ve skupině i v semifinále jsme odehráli krásné finále proti Liberci. Šancí bylo hodně na obou stranách avšak gól ze hry nepadl žádný. O vítězství Liberce rozhodli pokutové kopy.
FK Varnsdorf – Slovan Vesec 0:2, FK Varnsdorf – TJ Byšice 2:1, FK Varnsdorf – Sporting Mladá Boleslav 3:1, semifinále : FK Varnsdorf – Arsenal Č Lípa 1:0, finále : FK Varnsdorf – Slovan Liberec 0:0 (1:2 pk)

Sestava: Adam Bláha (B), Jakub Musílek, Matěj Kotiš, Jan Ruszó, Jakub Kotiš, Matyáš Jindřich, Adam Kučera

Celkové umístění: 1. Slovan Liberec, 2. FK Varnsdorf, 3. TJ Byšice, 4. Arsenal Česká Lípa, 5. Sporting Mladá Boleslav , 6. FK Sedmihorky, 7. Slovan Vesec, 8. Dolnobousovský SK

Zákupy Cup U8 – 1. místo
Turnaje se zúčastnilo sedm týmů a hrálo se systémem každého s každým. Po úvodní divácky dramatické remíze s Teplicemi, jsme již všechny zápasy vyhráli a na dálku bojovali s Teplicemi (Teplice také sbírali jen výhry) o lepší skóre. Díky lepšímu skóre jsme nakonec turnaj vyhráli.
FK Varnsdorf – FK Teplice 1:1, FK Varnsdorf – Slovan Vesec 3:0, FK Varnsdorf – Sporting Mladá Boleslav 3:0, FK Varnsdorf – Arsenal Č Lípa 5:0, FK Varnsdorf – Slovan Liberec růžová 3:0 , FK Varnsdorf – Slovan Liberec bílá 6:0

Sestava: Matyáš Jindřich, David Svoboda, Dalibor Godla, Hugo Bláha, Matěj Stehlíček, Adam Kučera, Andrej Zavadský

Nejužitečnější hráč turnaje: Matyáš Jindřich

Celkové umístění: 1. FK Varnsdorf, 2. FK Teplice, 3. Slovan Vesec, 4. Slovan Liberec růžová, 5. Sporting Mladá Boleslav , 6. Slovan Liberec bílá, 7. Arsenal Česká Lípa

Turnaj Junioru Děčín U9 – 2. místo
Na turnaji o šesti účastnících se hrálo systémem každého s každým. Po povedených výkonech a čtyřech výhrách v turnaji jsme se utkali v posledním zápase s německým Neugersdorfem. Díky těsné porážce 1:0 jsme obsadili pěkné druhé místo.
FK Varnsdorf – Baník Most 2:1, FK Varnsdorf – Litoměřicko 3:2, FK Varnsdorf – Junior Děčín A 7:3, FK Varnsdorf – Junior Děčín B 5:3, FK Varnsdorf – FC Oberlausitz Neugersdorf 0:1

Sestava: Patrik Havel, Jakub Musílek, Hugo Bláha, Matěj Stehlíček, Petr Novosad, Matěj Kotiš

Celkové umístění: 1. FC Oberlausitz Neugersdorf , 2. FK Varnsdorf, 3. FK Litoměřicko, 4. FK Junior Děčín A , 5. FK Baník Most, 6. FK Junior Děčín B

Turnaj Großschönau U9 – 2. a 4. místo
Na turnaji v německém Großschönau se utkalo pět týmů systémem každého s každým. Měli jsme přihlášené 2 týmy. Jeden tým jsme si přihlásili my pro ročník 2015 a jeden tým měli přihlášený mladší kluci (ročník 2016 a 2017) Zdeňka Janouška. Mladší kluci se sešli v menším počtu, a proto jsme se rozhodli, že do turnaje kluky do týmů rozhodíme ( vždy dva mladší a čtyři starší).

Sestavy:
Varnsdorf I : Jan Janoušek (B), Karel Schaffer, Jan Pešout, Matyáš Mrázek, Janis Jílek, Tobias Jílek
Varnsdorf II : Matyáš Jurica (B), Petr Hruška, Zdeněk Jindra, , Jan Ruszó, Adam Bláha, Veronika Holubcová

Varnsdorf I: Ze čtyř svých utkání jednou vyhrál a jednou remizoval. Čtyři body z těchto zápasů klukům stačilo na čtvrté místo (oproti třetímu týmu měli pouze horší skóre).
FK Varnsdorf I – Ostritzer BC 1:1, FK Varnsdorf I – TSV Großschönau 1:4, FK Varnsdorf I – FK Varnsdorf II 1:3, FK Varnsdorf I – SpG Herrnhut/Ruppersdorf 3:2

Varnsdorf II: Neprohrál ani jeden zápas. Tři výhry a jedna remíza znamenala druhé místo na turnaji pouze o skóre za domácím týmem.
FK Varnsdorf II – Ostritzer BC 1:0, FK Varnsdorf II – TSV Großschönau 2:2, FK Varnsdorf II – FK Varnsdorf I 3:1, FK Varnsdorf II – SpG Herrnhut/Ruppersdorf 2:1

Celkové umístění: 1. TSV Großschönau, 2. FK Varnsdorf II, 3. Ostritzer BC, 4. FK Varnsdorf I , 5. SpG Herrnhut/Ruppersdorf

Hodnocení trenéra:
Turnaje se nám velice vydařili a jsme rádi, že jsme mohli využít co nejvíce dětí. Tento víkend si jich zahrálo s velkou zápasovou minutáží 24 což je super.
Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za skvělé fandění a podporu na turnajích.