MOL Cup: Ve středu první kolo proti SK Kosmonosy

Utkání prvního kola MOL Cupu proti SK Kosmonosy zná náhradní termín. Pohárové utkání se odehraje na hřišti soupeře ve středu 16. srpna od 17.30 hodin.

Soupeřem Varnsdorfu je účastník Divize C – SK Kosmonosy. Tým ze středních Čech začal svou další sezónu v soutěži zápasem proti Slavii Hradec Králové, které podlehl 0:4. O týden později si na domácím hřišti připsal další prohru, tentokrát proti Hamrům 1:4.

SK Kosmonosy ve spolupráci s FK Varnsdorf navíc uspořádají charitativní tombolu, jejíž výtěžek půjde na pomoc kosmonoské rodačce, která ji potřebuje, malé Ivance. Její příběh a další způsoby, jak pomoci najdete na Pomoc pro Ivanku. Přímo na stadionu budou k zakoupení slosovatelné lístky v ceně 100 korun, díky nímž se návštěvníci zapojí do poločasového slosování o zajímavé ceny. Celá částka bude následně předána Ivance a jejím rodičům.

V pondělí 14. srpna proběhl v Praze los 2. kola MOL Cupu. V případě postupu narazí Varnsdorf na SK Kladno. Úředním termínem druhého kola je středa 30. srpna.