Na Baník Sokolov jsme nestačili!

Mladší žáci U12/13

3. kolo / 10.09.2023 / VDF / 7 + 1 / 3 x 30 min.

FK Varnsdorf U13 – Baník Sokolov U13 4:14 (0:2, 2:6, 2:6)
Dnes jsme odehráli 3. mistrovské utkání s týmem Sokolova, do poločasu (45 min) jsme sice prohrávali 1:4, ale předvedená hra výsledku neodpovídala, celý tým makal a dá se říct, že plnil vše, na čem jsme se před zápasem domluvili, soupeř hrál celý zápas na nakopávané balóny za obranu, kde měli vytáhlého rychlého útočníka, na kterého jsme rychlostně nestačili. Upravili jsme obranné postavení a začali vystavovat soupeře do ofsajdové pasti, což se docela dařilo. Do poslední třetiny jsme již nastupovali po úmorném vedru a minimum hráčů na střídání, dost unavení a již se kupily chyby, ze kterých nás soupeř trestal. Konečný výsledek 4:14 vůbec neodpovídá předvedené hře, díky všem za bojovnost.
Trenér – Novotný Jakub

FK Varnsdorf U12 – Baník Sokolov U12 0:17 (0:5, 0:8, 0:4)
Po Mostu a Chebu jsme narazili na soupeře jiné kvality, který byl na nás opravdu moc. Tím, že máme tým doplněný o hráče přípravkové kategorie, tak takto silným a herně kvalitním týmům nemůžeme utkání znepříjemnit alespoň fyzickou silou. Každopádně se všichni kluci snažili a v bráně se navíc skvělými zákroky ukázal Radek Porcal (r.n. 2014), který byl v neustálé permanenci.