Ovládli jsme turnaj U8 Panini cup v Odřepsech u Poděbrad

Na turnaj za účasti týmu, které byly pro nás neznámou, jsme se velice těšili. S týmy jako 1.FK Příbram, FK Motorlet, FK Turnov a SK Dobruška jsme ještě nehráli a tak nás čekala zajímavá konfrontace.

Na turnaji bylo 10 týmů rozděleno do 2 skupin. Naši B skupinu jsme bez větších problémů vyhráli a tak nás čekali první 3 týmy ze skupiny A. Těmi byly týmy FK Jablonec, SK Dobruška/Opočno a SK Polaban Nymburk. Kluci zvládli také tyto tři zápasy a celý turnaj jsme vyhráli.
Vstřelili jsme spoustu krásných branek a viděli pěkné individuální akce, za což kluky musím moc pochválit. Snaží se hrát fotbal a do každého zápasu jdou s touhou vyhrát. To mě velice těší. Děkuji také rodičům za podporu a neustálé fandění!

Výsledky:
FK Vdf – FK Motorlet Praha 7:0
FK Vdf – FK Turnov 3:1
FK Vdf – 1.FK Příbram 4:2
FK Vdf – AFK Sadská 10:0

Finále:
FK Vdf – FK Jablonec 5:2
FK Vdf – SK Dobruška/TJ Opočno 3:2
FK Vdf – SK Polaban Nymburk 4:1

Sestava:
Honza Pondělíček, Adam Reichert, Maty Stehlíček, Adam Kučera, Matyáš Jindřich, David Svoboda, Dáda Godla a Petr Novosad.

Vladimír Jindřich