Poslední zápas podzimu, přijede Slezský FC Opava

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU čekají o nadcházejícím víkendu poslední zápasy v letošním roce. V rámci 16. kola nastane čas na první odvety v probíhající sezóně. Do Kotliny míří Opava.

Opavě patří v tabulce osmá příčka s jednadvaceti body. Slezané prožili úspěšné září, ve kterém ani jednou neprohráli. Kouč opavského celku Miloslav Brožek také obdržel ocenění pro trenéra měsíce.

Opavští pak ale dvakrát za sebou prohráli, když nestačili na Chrudim a Táborsko (shodně 0:1). Po dvou nepovedených zápasech, ve kterých nedokázali ani jednou skórovat, ovšem zabrali. Překvapili totiž na půdě druholigového lídra z Vyškova, kde zvítězili v poměru 3:1.

V posledním kole ale přišlo další zaváhání, když v domácím prostředí podlehli Prostějovu 1:2. O jedinou branku Slezanů se postaral Adam Ondráček, který do Opavy přešel v létě právě z Varnsdorfu, kde působil řadu let. Varnsdorf má Opavě co vracet, v prvním vzájemném duelu letošní sezóny s ní prohrál jedna nula.

Souboj o další důležité body je na programu v neděli 12. listopadu od 14.00 hodin. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Získá Varnsdorf další body v domácím prostředí? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

Foto Slezský FC Opava