Preview: Denny Samko před Duklou

V úterý čeká svěřence Miroslava Holeňáka odložené utkání proti pražské Dukle. Varnsdorf se navíc poprvé v jarní části sezóny představí před domácím publikem.

Od posledního zápasu uběhlo pouze několik dní a fotbalisté Varnsdorfu se už chystají na první domácí utkání, ve kterém přivítají v úterý 4. dubna od 16.30 hodin pražskou Duklu. FK Varnsdorf naposledy překvapil lídra soutěže, když v Příbrami vyhrál 1:2. „Viděl jsem před sebou hned několik hráčů, v ten moment jsem musel zachovat chladnou hlavu a poslal jsem to na přední tyč,“ vysvětluje svou vyrovnávací branku z 37. minuty záložník Denny Samko. „Vyhrát jsme potřebovali, i když to málokdo očekával. Určitě nám to dodá na psychice,“ dodává. Vítěznou tečku přidal v šesté minutě nastavení Abdullahi Tanko.

Do Kotliny přijede FK Dukla Praha, která zažívá snové jaro. Na svém kontě má ze tří zápasů tři vítězství. Nejprve doma porazila Třinec, poté rezervu Slavie a nakonec uspěla i v Drnovicích proti Vyškovu. Na jaře tak získali svěřenci Petra Rady všechny body z devíti možných. V tabulce jí patří osmé místo s sedmadvaceti body. „Dukle se daří, je na koni. Nečeká nás lehký zápas, ale chceme navázat na poslední utkání v Příbrami, kde jsme na hřišti nechali všechno. Máme kvalitu na to, abychom zvítězili,“ uvědomuje si varnsdorfský záložník.

Zápas proti Dukle začíná v úterý v 16.30 hodin. Utkání bude možné sledovat na bezplatném streamu zde. Naváže Varnsdorf na výkon v Příbrami? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.