Preview: Liga vrcholí, Varnsdorf se představí v Chrudimi

Na fotbalisty Varnsdorfu čeká v sobotu 28. kolo druhé nejvyšší fotbalové soutěže, ve kterém se představí na půdě MFK Chrudim.

V sobotu 20. května svěřenci Miroslava Holeňáka změří síly s Chrudimí. Utkání je na programu už od 10.15 hodin na městském stadionu Za Vodojemem, přímým přenosem ho můžete sledovat na Sporttotal.cz.

Chrudim je aktuálně na desátém místě tabulky s pětatřiceti body, na sedmou Spartu ztrácí čtyři body. Chrudim se pasovala do role remízového krále. Z posledních čtyř zápasů totiž čtyřikrát remízovala. Naposledy při venkovním utkání 2:2 proti Olomouci. Do dnešního duelu kvůli čtyřem žlutým kartám nezasáhne David Látal.

Varnsdorf si v posledním kole spravil chuť, když v divoké přestřelce vyzrál 5:3 nad Táborskem. Díky tomu se vyhoupl na páté místo v tabulce s 42 body a stále drží naději na barážové pozice. Na třetí Vyškov ztrácí tři body.

Dokáže Varnsdorf navázat na domácí výkon z posledního kola a opět naplno bodovat? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.