Preview: V neděli doma o důležité body proti Brnu

Fotbalisté Varnsdorfu se v rámci 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představí doma proti Brnu. Utkání je na programu v neděli 14. dubna od 16.30 hodin.

FC Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno se zatím na jaře hledá, a i když vyhlásila útok na barážové příčky, tak se jim ambice nedaří úplně naplnit – z pěti duelů v jarní části totiž ještě ani jednou nevyhrála. V tabulce jsou v současné chvíli až na 10. místě s 27 body, vzhledem k nahuštěnému středu ale hraje každý bod v současné chvíli roli. Poslední tři duely navíc Brňané prohráli, nejprve 1:3 v Chrudimi, poté doma s béčkem Sparty 2:3 a naposled 1:2 s Prostějovem.

FK Varnsdorf

Varnsdorf nezačal jarní část sezóny špatně. Po úvodní remíze na hřišti Vlašimi (0:0) sice přišla těsná prohra s Duklou (0:1), následovalo však tříbodové vítězství proti rezervě Sparty (2:1). Poté svěřenci Miroslava Holeňáka remízovali na domácím hřišti s Líšní (1:1), o týden později však přišlo vystřízlivění v podobě vysoké prohry 4:1 v Táborsku. FK Varnsdorf je v tabulce patnáctém místě s jednadvaceti body.

Vzájemná bilance

FK Varnsdorf se s Brnem utkal naposled v září loňského roku, utkání však lépe zvládli domácí, kteří vyhráli 1:0 díky trefě Potočného. V sezóně 2021/2022 z toho jedna remíza 2:2 a prohra 0:2.

Informace k utkání

Utkání je na programu v neděli 14. dubna od 16:30 hodin na stadionu v Kotlině. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Dokáže Varnsdorf bodovat? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

*Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.