Přípravný zápas s Viktorií Žižkov skončil smírně

Třetím soupeřem FK Varnsdorf v rámci letní přípravy byla, nyní již třetiligová, FK Viktoria Žižkov.

Sestava v prvním poločasu: Šerák – Richter, Zbrožek, Lubaki, Ludvíček – Bláha, Ondráček – Dordič, Radosta, Jackuliak – Tanko.

První půl hodina hry nabídla vyrovnanou partii. Do první příležitosti se za Varnsdorf dostal hned dvakrát Matěj Radosta, jeho pokusům ale chyběla potřebná přesnost. Na hřišti se poté přiostřilo, žlutou kartu za nedovolený zákrok viděl David Březina. Tři minuty před koncem první půle otevřel skóre zápasu pohotovou střelou hostující Josef Bazal.

Sestava v druhém poločasu: Vaňák – Ludvíček, Kouřil, Kubista, Valentín – Žák, Kříž – Schön, Samko, Jackuliak – Rudnytskyy.

Do druhé půle nastoupila téměř kompletně nová jedenáctka, jako tomu bylo i v předchozích přípravných zápasech. A hned ve 47. minutě se dokázal prosadit Dominik Žák a vyrovnat na 1:1. Zbývajících čtyřicet minut v Pěnčíně další branku nepřineslo, oba týmy se tak rozešly smírně.

Varnsdorf má za sebou prozatím tři přípravná utkání: FK Teplice 2:3 FK Varnsdorf, FC Hradec Králové 3:1 FK Varnsdorf, FK Viktoria Žižkov 1:1 FK Varnsdorf.

HODNOCENÍ TRENÉRA

Miroslav Holeňák: Připravujeme…