S výkonem jsem spokojený

V prvním přípravném utkání po restartu FNL, jsme s libereckým Slovanem prohráli. První branku z pokutového kopu vstřelil Kamso Mara, ve druhém poločase překonal Vaňáka Imada Rondić.

FC Slovan Liberec – FK Varnsdorf    2:0 (1:0)

Branky: 3. Mara, 48. Rondić. Neproměněná penalta: 71. Karafiát. ŽK: 70. Samoel

FC Slovan: Knobloch (46. Nguyen) – Mikula, Kacharaba, Karafiát, Hybš (46. Fukala) – Malinský, Hromada (46. Alibekov), Mara (73. Michal), Pešek (59. Zeman) – Baluta (59. Beran) – Rondić (73. Mashike).

Varnsdorf: 1. poločas – Samoel – Barac, Lehoczki, Kouřil, Heppner – Kocourek, Bláha – Rudnytskyy, Breda, Schön – Micovčák

2. poločas: Vaňák – Barac, Lehoczki, Kouřil, Novák D. – Novák L., Kubista – Ondráček, Kocourek, Zezula – Šimon

Trenér Oulehla: „Musím říct, že po tak dlouhé době, kdy jsme nehráli a jen trénovali, to dnes nebylo vůbec špatné. I přes porážku 2:0, bylo v utkání docela dost dobrých věcí. Samozřejmě rozdíl mezi první a druhou ligou byl viditelný. Na naší straně bylo více drobných nepřesnesností, což nám nejvíce ubližovalo na posledních 25 metrech. Musím říct, že nejsem vůbec zklamaný. Utkání nám nabídlo spoustu skvělých věcí. Jsem rád za přístup, s jakým k utkání kluci přistoupili a prezentaci fotbalu, kterou kluci předvedli. Myslím, že nám toto utkání před restartem dodá trochu více sebevědomí. Jsem vážně dnes spokojený.

Pavel Hoftych (FC Slovan Liberec): Dobrá příprava, kvalitní soupeř. Je pro nás hrozně důležité, že se hráči snažili o věci, které ve hře vyžadujeme. Rychlá kombinace, rychlé přihrávky, snaha o kolmou hru… To, že se akce kolikrát nepovedly, je součástí hry po delší pauze. Chyby k tomu patří. Pozitivní je, že jsme viděli v naší hře to, co chceme hrát.