S Vyšehradem jsme se rozešli smírně

24. kolo je minulostí. Proti Vyšehradu jsme chtěli získat 3 body, do tabulky jsme si připsali alespoň 1.

FK Varnsdorf – FC Slavoj Vyšehrad      2:2 (0:1)

Branky: 55. Kouřil (pen.), 68. Daniel Novák – 8. Suchan, 46. Laňka

Karty:   16. M. Kubista (VDF) – 22. Čvančara (VYS), 36. Suchan (VYS)


FK Varnsdorf: Samoel – Barac, Lehoczki, Kouřil, Heppner (56. Šimon) – Bláha, M. Kubista (46. Daniel Novák) – Rudnytskyy (C), Kocourek, Ondráček (56. D. Breda) – Micovčák.

Náhradníci: Vaňák – Zezula, L. Novák, Daniel Novák, D. Breda, Schön, Šimon.


FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Šandera, Nitrianský, Kodr, T. Jablonský – Laňka (74. Alexandr) – Čvančara (74. Vejvar), Suchan (83. Zinhasović), Drobílek (83. V. Mareš), M. Černý (C) – Bašić (46. Pouček).
Náhradníci: Babka – V. Mareš, Alexandr, Vejvar, Pouček, Kokorović, Zinhasović.


Rozhodčí: Machálek – Hájek, Podaný


Diváci: 285

Matěj Kubista: Nezachycené začátky obou poločasů, znamenaly ztrátu 0:2. Naštěstí jsme se dokázali zvednout a stav utkání srovnali. Vzhledem k vývoji skóre musíme bod brát, i když jsme chtěli 3.

David Oulehla: Nevyšel nám vstup do zápasu, když jsme hloupě propadli v křídelním prostoru a nepokryli hráče v šestnáctce, jednalo se o hodně lacinou branku. Potom jsme se ale postupně dostávali do tempa a měli jsme několik situací na vyrovnání, což se nám v první půli ale nepodařilo. Do druhé půle jsme vstoupili inkasovanou brankou na 0:2, což pro mužstvo nebyla jednoduchá situace. Jsem rád, že jsme se nevzdali a ukázali charakter. Střídáním jsme hru ještě zrychlovali a snížili na 1:2. Dokázali jsme i vyrovnat. Myslím, že jsme utkání mohli i rozhodnout, ale v závěru ho mohli ale i ztratit. Musíme dnes bod vzít, vážíme si každého, ale v naší situaci je to málo.“