Sokolov nás přeskočil díky jediné brance utkání

V rámci 26. kola FNL jsme zajížděli do Sokolova, k utkání o 6 bodů. Bohužel jsem brankou v 7. minutě přišli o všechny.

FK Baník Sokolov – FK Varnsdorf      1:0 (1:0)

 

Branky: 7. Hasil

Žluté karty:   28. A. Čihák (SOK), 49. Skopec (SOK) – 30. Bláha (VDF), 55. Daniel Novák (VDF)

Červená karta   90+2. Lehoczki (VDF)


FK Baník Sokolov: Fryšták – Červenka (59. Ju), Hasil, Kopřiva (75. Machek), Kovář (46. Machuča) – Ruml (33. Jakub Dvořák II. (C)), Skopec, Šmehyl, Vávra (75. Štursa) – Vondra, A. Čihák.
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Jakub Dvořák II. (C), Machuča, Machek, Štursa, Vrtělka, Ju.


FK Varnsdorf: Samoel – Rudnytskyy (C), Lehoczki, Kouřil, Daniel Novák –  Ondráček (46. Šimon), Bláha (65. Zezula), Kubista, Kocourek,  – Micovčák, Breda (82. Schön),
Náhradníci: Vaňák – L. Novák, Kubr, Pajkrt, Schön, Šimon, Zezula.


Rozhodčí: Alex Denev – Zdeněk Koval, Miloš Vitner


Diváci: 490

Trenér Oulehla: V prvním poločase jsme inkasovali ze standardky, kdy jsme nechali úplně volného hráče. Soupeř hrál agresivně, zlobil v přechodové fázi. Měli jsme tam velkou šanci, ale nevyřešili jsme to. Ve druhé půli jsme zrychlili hru, nastřelili břevno, ale pořad nám tam chybí větší klid. Soupeř hrál chytře, odehrál závěr zkušeně.

Daniel Novák: Věděli jsme co ze zápasu potřebujeme, ale hned na začátku se nám to zkomplikovalo, když jsme neuhlídali rohový kop. Sokolov pak mohl více bránit a čekat na brejkové situace. Zbytek zápasu jsme se snažili výsledek otočit, ale své šance  jsme neproměnili.

Teď nás čeká delší volno, s ohledem na situaci v Třinci. K dalšímu utkání nastoupíme v neděli 5.7. před domácím publikem, od 17 hodin budeme hostit poslední Vítkovice.