Spolupráce se vyplatila!

Celkem 25 týmů se představilo na perfektně obsazeném turnaji v Roudnici nad Labem, který byl určen pro kategorii U 8. Mezi celky, jako Sparta, Slavia, Bohemians nebo Příbram se představil také spojený celek FK Varnsdorf/Junior Děčín pod vedením trenérů Jaroslava Jordáka a Marka Vicanyho.

Nakonec z toho bylo krásné páté místo. „To je pro nás milé překvapení. Celkově se to vydařilo, vytvořili jsme dvě vyrovnané hrací čtyřky, které se rovným dílem podělily o velkou porci hracích minut. Naše bilance byla skvělá – šestkrát jsme vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli. Jedinou porážku v turnaji nám přichystala Sparta, který celý turnaj vyhrála. Děkuji všem hráčům za jejich kvalitní výkony, rodičům za podporu. V neposlední řadě zaslouží poděkování Marek Vicany, trenér Junioru Děčín za perfektní spolupráci. Těším se na další podobnou akci,“ hodnotil vše Jaroslav Jordák.

Výsledky ve skupině: Příbram 9:1, Mělník 7:3, Slavia Karlovy Vary 10:0, Sparta Praha 3:6, Litoměřicko 13:2, Baník Most 6:2.

O umístění: České Budějovice 4:4, Dukla Praha 6:1.

Hráči FK Varnsdorf: Jordák, Chod, Porcal, Papež, Svobodová.

Hráči FK Junior Děčín: Machek, Kuncl, Ferko, Jonáš.

Jaroslav Jordák